Menu

Sonobella Dermaroller 540 Igieł 1,5mm

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Sonobella Dermaroller 540 igieł 1,5mmProfesjonalne wyposażenie salonów urody nareszcie można zabrać ze sobą do domu! Urządzenie do mezoterpaii Sonobella Dermaroller 540 igieł to niewielkich rozmiarów profesjonalne urządzenie kosmetyczne, które gwarantuje perfekcyjne efekty.sprawdź, co potrafi oryginalny Sonobella Dermaroller 540 igieł.Sonobella Dermaroller to urządzenie do prostego i prędkiego przeprowadzania zabiegu mezoterapii, również w warunkach domowych.

Czym jest Mezoterapia i dlaczego Sonobella Dermaroller? za pomocą tradycyjnej metody odżywiania skóry można przenikać wyłącznie w głąb wierzchniej warstwy naskórka. Ze względu na niską efaktywność (tylko 0,3%), po licznych badaniach naukowcy opracowali nową metodę: Mezoterapie (Microneedle Therapy).

Metoda ta sprawnie ulepsza penetrację skóry przez warstwy epidermis i dermis, która staje się miła w dotyku i odżywiona. Mezoterapia stymuluje skórę do procesów samonaprawczych. Stymuluje jej warstwy i włókna w ok 8%, co można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej.

Jest to sprawdzona metoda i najkorzystniejszy niechirurgiczny sposób leczeniu objawów starzenia. Zabieg mezoterapii przy pomocy nakłuć strzykawką albo drogim Inject Gunem można wykonywać wyłącznie w gabinetach kosmetycznych i dermatologicznych.

wykorzystanie Dermarollera, umożliwia wykonanie zabiegu mezoterapii także samemu w domu. Sonobella Dermaroller, dzięki 540 igłom wytwarzanym z chirurgicznej stali łatwo aplikuje nałożony na skórę kosmetyk.

Igły te regularnie przesuwają się po miejscach skóry wymagających leczenia. Metoda ta w sprawny sposób dostarcza do naskórka i tkanki skóry intensywne składniki. Po zabiegu skóra jest atrakcyjna i poprawnie utrzymana.

Mezoterapia jest bezpieczna, bezusterkowa. Może być wykorzystywana przy walce z cellulitem, zmarszczkami, rozstępami i przebarwieniami. Polecana jest także w profilaktyce wypadania włosów.Każdy egzemplarz Sonobella Dermarollera jest sterylnie zapakowany i gotowy do zastosowania.

Po zabiegu należy go opłukać w płynie dezynfekującym. Jednego egzemplarza może używać wyłącznie jedna osoba ze względu na możliwość zakażenia wirusem HIV, żółtaczki albo innych. Sonobella Dermaroller jest dostępny w 7 wersjach różniących się długością igieł.

obecnie dostępne modele mają igły o długości 0.2mm, 0.5mm, 0.75mm, 1.0mm, 1.5mm, 2.0mm, 3.0mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.