Menu

Sterylizator UV-C Blue

Cechy produktu

  • Producent Vanity_A 

Opis

Urządzenie do dezynfekcji UV-C blue ma prostą konstrukcję i niepokaźne gabaryty.Urządzenia podczas działania wykorzystują promieniowanie UV-C o długości fali 254 nm, które niszczą formy wegetatywne mikroorganizmów.

Jest to urządzenie do dezynfekcji suchej (promieniami UV-C) bez wykorzystywania roztworów chemicznych i nie ma niebezpieczeństwa przedawkowania. Narzędzia powinny być umyte i osuszone. Komponenty o budowie złożonej powinny być maksymalnie rozwarte i rozmontowane, tak by światło ultrafioletowe obejmowało całą powierzchnię.

Dezynfekcja jest wydajna gdy promienie UV-C padają bezpośrednio na element.dopełniające dane:1. Obudowa wyprodukowana z wysokiej jakości materiału, 2. Do dezynfekcji używane jest światło ultrafioletowe.

Dezynfekcja czas 45 mindane technologiczne: 220-240V50Hz8WWymiary:dlugość 40cmszerokość 30cmwysokość 15cmUrządzenie nie może być przechowywane w miejscach wilgotnych i w pobliżu wody. Bronić przed dziećmi.Narzędzia dedykowane do dezynfekcji należy włożyć do środka i zamknąć klapę.Włączyć przycisk 0-1, urządzenie samoczynnie się włączy.

Od tego czasu odliczamy czas sterylizacji. Przy otwarciu klapy światło samoczynnie się wyłączy. Cykl dezynfekcji zostanie przerwany....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.