Menu

Urządzenie 3w1 Mikro, Peeling, Ultradź

Cechy produktu

  • Producent Hebe 

Opis

Hurtownia kosmetyczna Vanity pokazuje Państwu wysokiej jakości urządzenie polskiego producenta sprzętu kosmetycznego Hebe. Wysokiej jakości sprzęt jest całkowicie wyprodukowany w Polsce. Serwis sprzętów znajduje się we Wrocławiu.

Urządzenie produkowane jest z elementów najwyższej jakości, co gwaratuje 100% satysfakcji klienta po stworzonym zabiegu. MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWAZabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o przeróżnej gradacji z płynną regulacją podciśnienia.

na skutek czego uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.Filtr wymienny pozwalający na zachowanie czystości zabiegu.ULTRADŹWIĘKI To najnowocześniejszy system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry.

Urządzenie wykorzystuje fizyczne zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Dzięki czemu następuje otworzenie nowych dróg wprowadzana energicznych preparatów bez konieczności wykorzystania igieł.

To nieinwazyjny medyczny system do zwalczania cellulitu i redukcji zmarszczek. Każda sesja terapeutyczna trwa około 30 minut. By osiągnąć oczekiwane rezultaty niezbędne jest przeprowadzenie linii 8-10 zabiegów.

pokaźne korzyści można zaobserwować już po 5 albo 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia cellulitu lub zmian. Ultradźwięki jako terapia przeciwzmarszczkowa. Pojawianie się zmarszczek to naturalny aspekt starzenia.

W jego wyniku dochodzi do pogorszenia nawodnienia skóry i zmniejszenia produkcji włókien elastynowych i kolagenowych. Jednym z ważnych czynników jest też obecność wolnych rodników. Ogólnie ujmując, zjawiska tego nie można zahamować, lecz jego przebieg daje się pokaźnie spowolnić.

Jedyną skuteczną metodą walki ze zmarszczkami jest poprawa odżywienia skóry właściwej.PEELING KAWITACYJNYKawitacja to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy.

W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, w środkucząsteczkowego ciśnienia ulegają minieksplozjom, kreujejąc mikroenergię, która likwiduje martwe już korneocyty. Zjawisko to odbywa się w ciągu mikrosekundy.informacje technicznE· Zakres czasu pracy: 30 sekund – 40 minut (ze skokiem co 30 sekund)· Częstotliwość ultradźwiękowa: 1 MHz· Napięcie wejściowe: 220 – 230 V· Moc wyjściowa: 0,04 W/cm 2 – 0,28 W/cm 2· Zakres natężenia: 0,0 mA – 6,4 mA· wymiary: 50 x 35 x 15 cm· Masa urządzenia: 2,8 kg· Moc urządzenia: 60 WOpisany powyżej kombajn jest przykładowym urządzeniem.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów proponujemy dowolną konfigurację multikombajnu. Funkcje kombajnu możemy skompletować dowolnie, w zależności od zabotrzebowania klienta i oferty gabinetu kosmetycznego.

dodatkowo kombajn może być wolnostojącym urządzeniem.Funkcje, które może posiadać multikombajn:mezoterapia bezigłowa, głowice ultradźwiękowe, peeling kawitacyjny, galwan, mikrodermabrazja diamentowa, mikrodermabrazja korundowa, dermomasager, głowica infrared IR, fale radiowe RF konwencjonalne lub z głowicami z laserem, liposukcja ultradźwiękowa.cena multikombajnu jest uzależniona od ilości funkcji i jest ustalana indywidulanie.

Koszt multikombajnu waha się od 3500 - 11000. Do zakupionego urządzenia oferujemy szkolenie gratis we Wrocławiu - więcej informacji tutaj. Przy zakupie urządzenia oferujemy Państwu gratisowe jednostkowe szkolenie w naszej siedzibie, które zostanie dostosowane specjalnie do umiejętności i nawyków poręcznych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.