Menu

Urządzenie 4w1 Mikro, Peeling, Ultr, Dermo

Cechy produktu

  • Producent Hebe 

Opis

Hurtownia kosmetyczna Vanity ukazuje Państwu wysokiej jakości urządzenie polskiego producenta sprzętu kosmetycznego Hebe. Wysokiej jakości sprzęt jest w całości stworzony w Polsce. Serwis maszyn znajduje się we Wrocławiu.

Urządzenie wyprodukowane jest z składników najwyższej jakości, co gwaratuje 100% satysfakcji klienta po wytwarzanym zabiegu. MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWAZabieg w pełni kontrolowanego złuszczania warstwy rogowej naskórka za pomocą głowic diamentowych o zróżnicowanej gradacji z płynną regulacją podciśnienia.

w efekcie uzyskujemy odświeżenie skóry i stymulację podciśnieniem w procesie wytwarzania kolagenu.Filtr wymienny pozwalający na zachowanie czystości zabiegu.ULTRADŹWIĘKI To najnowocześniejszy system transportu substancji czynnych do głębokich warstw skóry.

Urządzenie wykorzystuje fizyczne zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Dzięki temu następuje otworzenie nowych dróg wprowadzana dynamicznych preparatów bez konieczności zastosowania igieł.

To nieinwazyjny medyczny system do zwalczania cellulitu i redukcji zmarszczek. Każda sesja terapeutyczna trwa około 30 minut. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty niezbędne jest przeprowadzenie kolekcji 8-10 zabiegów.

istotne korzyści można zaobserwować już po 5 lub 6 sesjach, jakkolwiek zależy to od stopnia nasilenia cellulitu albo zmian. Ultradźwięki jako terapia przeciwzmarszczkowa. Pojawianie się zmarszczek to naturalny aspekt starzenia.

W jego wyniku dochodzi do pogorszenia nawodnienia skóry i zmniejszenia produkcji włókien elastynowych i kolagenowych. Jednym z ważnych czynników jest na dodatek obecność wolnych rodników. Ogólnie ujmując, zjawiska tego nie można zahamować, lecz jego przebieg daje się istotnie spowolnić.

Jedyną skuteczną metodą walki ze zmarszczkami jest poprawa odżywienia skóry właściwej. PEELING KAWITACYJNYKawitacja to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy.

W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, w środkucząsteczkowego ciśnienia ulegają minieksplozjom, budujejąc mikroenergię, która eliminuje martwe już korneocyty. Zjawisko to odbywa się w ciągu mikrosekundy.DERMOMASSAGERDermomassager to urządzenie do realizowania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad "zrazików" tłuszczowych i przywrócenie poprawnego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze.

Dermomassager jest odpowiednikiem masażu ręcznego, stosowanego w fizykoterapii.informacje technicznE· Zakres czasu pracy: 30 sekund – 40 minut (ze skokiem co 30 sekund)· Częstotliwość ultradźwiękowa: 1 MHz· Napięcie wejściowe: 220 – 230 V· Zakres natężenia: 0,0 mA – 6,4 mA· wymiary: 50 x 35 x 15 cm· Masa urządzenia: 2,8 kg· Moc urządzenia: 60 W Opisany powyżej kombajn jest przykładowym urządzeniem.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych konsumentów oferujemy dowolną konfigurację multikombajnu. Funkcje kombajnu możemy skompletować dowolnie, w zależności od zabotrzebowania klienta i oferty gabinetu kosmetycznego.

na dodatek kombajn może być wolnostojącym urządzeniem.Funkcje, które może mieścić multikombajn:mezoterapia bezigłowa, głowice ultradźwiękowe, peeling kawitacyjny, galwan, mikrodermabrazja diamentowa, mikrodermabrazja korundowa, dermomasager, głowica infrared IR, fale radiowe RF tradycyjne lub z głowicami z laserem, liposukcja ultradźwiękowa.cena multikombajnu jest uzależniona od ilości funkcji i jest ustalana indywidulanie.

Koszt multikombajnu waha się od 3500 - 11000. Do zakupionego urządzenia oferujemy szkolenie gratis we Wrocławiu - więcej danych tutaj. Przy zakupie urządzenia proponujemy Państwu bezpłatne jednostkowe szkolenie w naszej siedzibie, które zostanie dobrane specjalnie do umiejętności i nawyków ergonomicznych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.