Menu

URZĄDZENIE DARSONVAL LZ-006A 10W

Opis

Darsonval - prady o wysokiej czestotliwosci. Prady o wysokiej czestotliwosci - zwane w kosmetyce pradami Darsonvala wykorzystuje sie w celu pobudzenia przemiany materii, wzmocnienia przeplywu krwi w skórze wywołujac miejscowe przekrwienie,z zasady maja one dzialanie powierzchniowo dezynfekujace i antyseptyczne.

Darsonval jest aparatem podlaczanym bezposrednio do sieci elektrycznej.Urzadzenie jest nad wyraz poreczne i zwarte, uchwyt ma zaimplementowany wlacznik / wylacznik jednoczesnie regulujacy natezenie pradu. W wyposazeniu urzadzenia znajduja sie w dodatku 4 elektrody szklane, które mozna wybierac w zaleznosci od powierzchni skóry poddawanej zabiegowi.

- Elektroda pretowa (sztyftowa) - do usuwania pojedynczych zanieczyszczen. - Elektroda w ksztalcie grzyba (grzybek) - nadaje sie do dezynfekcji calej twarzy. - Elektroda lezka (lyzeczka) - do trudniej dostepnych powierzchni np.

wglebienia wokól nosa, - Elektroda grzebieniowa - do rewitalizacji skóry glowy, pobudza porost wlosów, zapobiega wypadaniu wlosów. Moc 10w

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.