Menu

URZĄDZENIE SLIMMING ROLLER SYSTEM O-SHAPE II

Opis


Urządzenie Slimming Roller System O-SHAPE II to nowość na rynku sprzętów zabiegowych HI – TECH. Łączy w sobie najmocniej produktywne i sprawdzone technologie, dając nam satysfakcję używania.

O-SHAPE II to unikalne połączenie zalet i ogromnych możliwości trzech najszczególniej modnych w redukcji tkanki tłuszczowej technice: podciśnienia, fal radiowych oraz podczerwieni. Teraz wszystkie te procedury wydajnie współpracują w jednym urządzeniu.

Urządzenie zaopatrzone jest w pompę próżniową, specyficzne rolki stanowiące równocześnie elektrody dwubiegunowych fal radiowych, które pozostały skonstruowane i produkowane w Szwajcarii.

Komputer kontroluje i w razie zapotrzebowania modyfikuje atrybuty urządzenia na każdym etapie zabiegu, a intuicyjne sterowanie pracą O-SHAPE II odbywa się przy pomocy kolorowego, 8-calowego, dotykowego kranu LCD.


MASAŻ ENDODERMICZNY:

O-SHAPE II buduje dostosowywane podciśnienie 0-100kPa. Poprzez użycie podciśnienia i użycie głowicy z rolkami urządzenie efektywnie stymuluje funkcjonowanie układu limfatycznego. W procesie zabiegu podciśnienie zasysa skórę, a rolki umieszczone na głowicach relokują pokłady podściółki tłuszczowej, wyrównują strukturę skóry i wygładzają ją, równocześnie polepszając jej napięcie. W wyniku czego terapii masażem endotermicznym widocznie redukuje się cellulit i udoskonala wygląd skóry. Przez eliminowanie toksyn z organizmu oraz poprzez poprawę pływów międzykomórkowych drenaż limfatyczny także usprawnia funkcje metaboliczne organizmu, co w wyniku czego prowadzi do trwałej redukcji masy ciała. W zależności od wybranego trybu pracy rolki masujące mogą obracać się nawet z prędkością 70 obrotów/minutę.


FALE RADIOWE:

O-SHAPE II emituje dwubiegunową falę radiową o częstotliwości 5MHz o mocy 30W, która może przenikać do podściółki tłuszczowej 0,5-1,5cm pod powierzchnią skóry. Lifting radiowy jest nieinwazyjną i niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych, a wykorzystywany w terapii antycellulitowej i odchudzającej nie tylko wydajnie ujędrnia skórę, ale także skutecznie likwidują cellulit i redukują tkankę tłuszczową.


INFRA RED:

Na przyspieszenie emisji ciepła endogemicznego, tak prawidłowego w terapii odchudzającej ma w urządzeniu O-SHAPE II wpływ dodatkowa funkcja podczerwieni. Długość światła InfraRed w tym aparacie to 700nm. Podczerwień wpływa na poziom ogrzania tkanki łącznej (na głębokość do 2mm) przyspieszając regenerację włókien kolagenu i elastyny. Na dodatek funkcja ta poprawia krążenie krwi i limfy, a także przyśpiesza metabolizm.


KAWITACJA 40K:

Urządzenie O-SHAPE II wykorzystuje technologię ultradźwiękowej kawitacji najnowszej generacji. Fale ultradźwiękowe, emitowane poprzez głowicę ultradźwiękową stymulują powstawanie cząsteczek wibrującego powietrza we wnętrzu podskórnej tkanki tłuszczowej. W wyniku kumulacji tych cząsteczek i ich drgania komórki tłuszczowe ulegają implozji, w konsekwencji trójglicerydy trafiają do przestrzeni międzykomórkowej, w naturalny sposób, prosto i bezpowrotnie wydalane są z organizmu poprzez układ limfatyczny. W urządzeniu Kawitacja 40K użytkowany jest najwyższej klasy zintegrowany przetwornik ultradźwiękowy, tworzący nad wyraz jednostajną, efektywną falę ultradźwiękową. Urządzenia wykorzystujące przetworniki najnowszej generacji charakteryzują się nieszablonową trwałością, precyzją działania i wykorzystywane są w urządzeniach do najmocniej wymagających zastosowań mistrzowskich.


dane techniczne:

Moc urządzenia 800W
Bezpieczniki 220 V 5A / 110 V 10A

znaczna głowica z rolkami:
Ciśnienie próżni 0-100 KPA
prędkość wałka 70 obr./min
Energia RF 30 W
Częstotliwość RF 5M
Długość fali światła podczerwonego 700nm

Średnia głowica z rokami:
Podciśnienie 0-80KPA
prędkość rolki 50RPM
Energia RF 30 W
Częstotliwość RF 5M
Długość fali światła podczerwonego 700nm


znikoma głowica:
Podciśnienie 0-40KPA
Energia RF 15 W
Częstotliwość RF 5M
Obszar roboczy 18,5X6mm


Kawitacja 40K:
Częstotliwość kawitacji 35-40KHz

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.