Menu

ZESTAW F-77 Frezarka Classic + Osprzęt Zestaw Vip

Cechy produktu

  • Producent Vanity_A 

Opis

Frezarka do paznokci Classic File ma zastosowanie w leczeniu dolegliwości stóp i zabiegach pedicure.Urządzenie zostało zaprojektowane i zbudowane zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, a dokonane w nim modyfikacje gwarantują jakość i bezpieczeństwo.

Frezarka może być obsługiwana wyłącznie poprzez wykwalifikowanego podologa albo pedicurzystkę.Cały pył, który pozyskiwany jest w trakcie pracy zasysany jest do turbiny ssącej czyli pochłaniacza. Dzięki czemu osoba, która wykonuje dużo zabiegów dziennie nie wdycha całego ścieranego materiału.

chroni poprzez to na ogół swoje płuca. Praca frezarką z pochłaniaczem ma jeszcze jedną zaletę, mianowicie pył nie krąży po pokoju, w którym wykonywany jest zabieg. Dzięki temu nie osadza się na meblach i przedmiotach, i nie rozmnażają się tam bakterie i wirusy zasiedlające naskórek i paznokcie.

Podsumowując pochłaniacz nie jest używany jedynie ze względów estetycznychna dodatek higienicznych,, a także zdrowotnych.Wybierając frezarkę dedykowaną do zabiegów pedicure warto wybrać tę która ma pochłaniacz.na dodatek w sprzedaży posiadamy filtry wymienneW skład zestawu wchodzą:- urządzenie sterujące z cyfrowym wyświetlaczem - głowica z mikrosilnikiem 30.000 obrotów/min- uchwyt do głowicy- wiertło czyszczące do głowicy- filtr 1szt- gwarancja dane technologiczne:Napięcie: 220-240 V/50 HzTurbina ssąca: 230WMikrosilnik: 5,7 Nm / 30.000 obrotów/min wymiary urządzenia sterującego: (L x H x D ) 160 x 185 x 240 mmWaga: 3,1 kg (zestaw)Bezpiecznik: T2.5 AKlasa izolacji: 2, rodzaj B10% - 54db;50% - 64db;100% - 78db komplet osprzętu VIP: zestaw frezów DBD-B zestaw 10 frezów przeznaczonych do usuwania masy żelowej jak i akrylowej oraz do pedicure i usuwania skórek.

Średnica trzpienia 2,32 mm W zestawie: - nośnik kapturków 1 szt. - kapturek ścierny 1 szt. - frezy diamentowe 2 szt. - frezy karbidowe 2 szt. - frezy szafirowe 4 szt. - frez z piaskowca do skórek 1 szt.

nadaje się idealnie do frezarek przystępnych w naszej ofercie. Kapturek ścierny 7mm wodoodporny informacje technologiczne: - średnica 7 mm - gradacja 60 - 10 szt. W opakowaniu - odcień różowy Kapturek ścierny 7mm wodoodporny dane techniczne: - średnica 7 mm - gradacja 80 - 10 szt.

w opakowaniu - kolor niebieski Kapturek ścierny 10mm wodoodporny informacje technologiczne: - średnica 10 mm - gradacja 60 - odcień różowy - 10 szt. W opakowaniu Kapturek ścierny 10mm wodoodporny informacje technologiczne: - średnica 10 mm - gradacja 80 - odcień niebieski - 10 szt.

w opakowaniu Kapturek ścierny 13mm informacje techniczne: - średnica 13 mm - gradacja 60- 10 szt. W opakowaniu Nośnik gumowy 7mm Nośnik do kapturków ściernych śr 7mm użytkowanych do pedicure.dane techniczne:- średnica nośnika 7 mm- średnica trzpienia 2,32 mm Nośnik gumowy 10mm Nośnik do kapturków ściernych śr 10mm stosowanych do pedicure.dane techniczne:- średnica nośnika 10 mm- średnica trzpienia 2,32 mm Nośnik gumowy 13mm Nośnik do kapturków ściernych śr 13mm wykorzystywanych do pedicure.informacje technologiczne:- średnica nośnika 13 mm- średnica trzpienia 2,32 mm...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.