Moje konto

US Pharmacia US Pharmacia

170 produktów z 21 sklepów

Więcej informacji

  http://www.usp.pl/

O firmie

Grupa USP jest niekwestionowanym liderem segmentu OTC polskiego sektora farmaceutycznego. Reprezentują nas takie wiodące marki jak Apap, Ibuprom, Gripex, Vigor czy Stoperan. W portfolio USP znajduje się ponad 100 produktów.

strona 1 z 9

Apap Extra 10 tabl. CC

w kategorii Tabletki na kaca

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… leków przeciwzakrzepowych (warfaryny, kumaryny), ryfampicyny, leków przeciwpadaczkowych, leków uspokajających i nasennych, inhibitorów MAO, zydowudyny, leków sympatykomimetycznych, hormonów tarczycy, doustnych środków antykoncepcyjnych, cymetydyny, chinolonów i werapamilu przed przyjęciem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.Uwagi:Lek należy przechowywać w miejscu suchym, chłodnym … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

Apap Extra 24 tabletek

w kategorii Tabletki na kaca

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać tabletki

… leków przeciwzakrzepowych (warfaryny, kumaryny), ryfampicyny, leków przeciwpadaczkowych, leków uspokajających i nasennych, inhibitorów MAO, zydowudyny, leków sympatykomimetycznych, hormonów tarczycy, doustnych środków antykoncepcyjnych, cymetydyny, chinolonów i werapamilu przed przyjęciem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.Uwagi:Lek należy przechowywać w miejscu suchym, chłodnym … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Multi CODE Mężczyźni 45+ x 30 tabl.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… wodne, lucerna, sok z trawy jęczmiennej, chlorella, trawapszeniczna, siemię lniane, liście mięty, nasiona kozieradki pospolitej,karczoch, korzeń imbiru, koper włoski, liście szałwii, korzeń żeń-szeniasyberyjskiego, korzeń żeń-szenia amerykańskiego oraz ekstrakty zzielonej herbaty, skrzypu polnego, korzenia kurkumy, owoców głogu, owocówżurawiny, koszyczka rumianku, ziaren kakaowca, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 51%

Multi CODE Kobiety 45+ x 30 tabl.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… sok z trawy jęczmiennej, chlorella, trawapszeniczna, siemię lniane, liście mięty, nasiona kozieradki pospolitej,karczoch, korzeń imbiru, koper włoski, liście szałwii, korzeń żeń-szeniasyberyjskiego, korzeń żeń-szenia amerykańskiego oraz ekstrakty zzielonej herbaty, skrzypu polnego, korzenia kurkumy, owoców głogu, owocówżurawiny, koszyczka rumianku, ziaren kakaowca, tamaryndowca … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 51%

Vigor UP Fast x 20 tabl.mus.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… ziaren kakaowca, ekstrakt z liści Yerba mate, naturalna kofeina 55 mg, Biflawonoidy cytrusowe 20 mg, Magnez 56,25 mg, Witamina C 50 mg, Niacyna 10 mg, Kwas pantotenowy 6 mg, Cynk 5 mg, Witamina E 3,3 mg, Witamina B6 2 mg, Witamina B2 1,6 mg, Witamina B1 1,4 mg, Mangan 1 mg, Witamina A 800 mcg, Kwas foliowy 400 mcg, Witamina K 25 mcg, Jod 150 mcg, Selen 20 mcg, Chrom 50 mcg, Witamina D 5 mcg, Witamina … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 52%

Apap Przeziębienie CAPS kaps.twarde 0,5g+6,1mg 8 kaps.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać kapsułki

… 3 do 4 razy na dobę. Nie należy stosować wiecej niż 8 kapsułek na dobę. Skład: Substancje czynne: paracetamol 500mg, chlorowodorek fenylefryny 6,1mg. Pozostałe składniki: skrobia kukurydziana, kroskarmeloza sodowa, sodu laurylosiarczan, magnezu stearynian, talk; wieczko: żelatyna, erytrozyna (E127), tytanu dwutlenek (E171), indygokarmin (E132); korpus: żelatyna, indygokarmin (E132). … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

Gripex 24 tabl.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… kumaryny), ryfampicyny, leków przeciwpadaczkowych, leków uspokajających i nasennych, inhibitorów MAO, zydowudyny, leków sympatykomimetycznych, hormonów tarczycy, doustnych środków antykoncepcyjnych, cymetydyny, chinolonów i werapamilu przed przyjęciem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.Uwagi:W czasie stosowania leku nie należy pić alkoholu. Lek może upośledzać zdolność prowadzenia … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

Vigor UP x 30 tabl.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… dobrane proporcje składnikówmineralno-witaminowych Vigor UP! uzupełniająniedobory i wzmacniają organizm: Jod –prawidłowa praca układu nerwowego Witamina B1 –prawidłowa praca serca Magnez, wit.D –prawidłowa praca mięśni Cynk – zdrowekości Niacyna –zdrowa skóra Witamina A –prawidłowy wzrok Selen –odporność organizmu Produkty Vigor Up: Vigor Up 30 tabl. Vigor Up 20 tabl. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 40%

Verdin Complexx tabl. - 30 tabl.

w kategorii Leki na wątrobę

Producent LAB.DE LA NATURE Postać tabletki

… (subst. do stosowania na powierzchnię), mentol, poliwinylopirolidon (subst. stabilizująca), stearynian magnezu (subst. przeciwzbrylająca), celuloza mikrokrystaliczna (substancja do stosowania na powierzchnię), olejek mięty pieprzowej granulowany 24%- 6,56 mg, kwas stearynowy (subst. do stosowania na powierzchnię), dwutlenek krzemu (nosnik), kompleksy miedziowe chlorofilin (barwnik). … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

Xenna Błonnik 110 g

w kategorii Leki na zaparcia

Producent US PHARMACIA Postać proszek

… do szklanki wody, herbaty, soku, muesli lub jogurtu i przed spożyciem wymieszać. Należy wypijać co najmniej 250 ml wody lub soku owocowego na każde ok. 5,5 g (łyżeczka) preparatu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt może być stosowany przez diabetyków Skład: 1 saszetka zawiera : Sennae folium 0,9 - 1,1 g co odpowiada 30 mg antranoidów w przeliczeniu … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 41%

Apap Przeziębienie Hot (ActiFlu Extra C) pr.do p.roztw. (0,65g+0,05g+0,01g)/sasz. 8 sasz.

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać proszek

… reszt proliny, a także lizyny do hydroksyproliny i hydroksylizyny co powoduje przekształcenie hydroksykolagenu we właściwy kolagen. Kwas askorbowy łatwo przechodzi w kwas dehydroaskorbowy i uczestniczy w procesach oksydacyjno-redukcyjnych.Skład1 saszetka zawiera:Paracetamolum (paracetamol) 650 mg,Acidum ascorbicum (kwas askorobowy) 50 mg, Phenylephrini hydrochloridum (chlorowodorek fenylefryny) … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 25%

Xenna błonnik X 220 g

w kategorii Leki na zaparcia

Producent US Pharmacia Postać proszek

… oddaje rzeczywistości. W tym przypadku jak najbardziej należy stwierdzić, iż to, co widzimy w reklamach telewizyjnych, jest jak najbardziej zgodne z prawdę. Preparat o nazwie Xenna Błonnik jest bardzo skuteczny w usuwaniu zaparć, pozwala cieszyć się wolnością od problemów trawiennych i z pewnością można go uznać za jeden z bardziej skutecznych produktów w tym względzie. Warto, więc … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 36%

APAP 6 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… z lekami hipotensyjnymi oraz nasercowymi. Jest szczególnie zalecany u chorych przyjmujących profilaktyczne małe dawki aspiryny, gdyż nie blokuje jej korzystnego antyagregacyjnego działania.SKŁAD: paracetamol 500mg, tabletki powlekaneDAWKOWANIE: zazwyczaj stosowana dawka leku APAP to: Dorośli: 1-2 tabletki 3-4 razy na dobę (maksymalnie 8 tabletek w ciągu doby); Dzieci powyżej 12 lat: 1 tabletka … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 26%

Ibuprom tabl.200mg x 10

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… leku IBUPROM® niż zalecana Mogą wystąpić nasilone nudności, wymioty, bóle i zawroty głowy, bóle w obrębie jamy brzusznej, senność, zaburzenia rytmu serca, spadek ciśnienia tętniczego krwi, kwasica metaboliczna, gorączka, zaburzenia układu oddechowego i zaburzenia czynności nerek. W razie przyjęcia większej niż zalecana dawki leku, należy niezwłocznie zwrócić się do lekarza … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 56%

USP LABS Test Powder 240g

w kategorii Pozostałe odżywki dla sportowców

Producent USP Labs

… posiłkiem, 6 dni w tygodniu. JeĹźeli zapomnisz przyjąć rano porcji odĹźywki, przyjmij ją w ciągu dnia z jakimkolwiek innym posiłkiem. Stosować maksymalnie 4 tygodnie, po których naleĹźy zrobić 4 tygodnie przerwy.Opis i charakterystyka anabolicznej odĹźywki Usp Labs Test Powder: 1 porcja = 2 miarki (10 g) odĹźywki Ilość porcji w opakowaniu: 24 Zawartość … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 11 zł

Hipertonic spray 50 ml

w kategorii Leki na katar

Producent US PHARMACIA Postać spray

… głowę na bok i rozpylić preparat do górnego nozdrza, powtórzyć to samo z drugim nozdrzem, wyprostować głowę, aby wydzielina spłynęła, następnie wytrzeć nadmiar roztworu (noworodki) lub wydmuchać nos (dzieci i dorośli). Marimer powinien być stosowany 1 do 2 dawek do każdego nozdrza, 1 do 3 razy dziennie w zależności od potrzeb. Skład: 3% rozwtór chlorku sodu, bufor fosforanowy, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 29%

Multi CODE Dorośli x 30 tabl.

w kategorii Witaminy i minerały

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać tabletki

… korzeń żeń-szenia amerykańskiego oraz ekstrakty zzielonej herbaty, skrzypu polnego, korzenia kurkumy, owoców głogu, owocówżurawiny, koszyczka rumianku, ziaren kakaowca, tamaryndowca malabarskiego.Biodostępnośćwitamin i minerałów to szybkość i stopień wchłaniania danego składnika.Charakteryzuje ona jakość produktów określając faktyczną ilość składnika, któ®adociera do komórek … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 49%

Elektrolity (smak pomarańczowy) 5 sasz.

w kategorii Leki na biegunkę

Producent USP ZDROWIE Postać proszek

… porcjami po 100 ml po każdym wypróżnieniu lub wymiotach.płynu nie należy dosładzać. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spozycia w ciagu dnia. Skład: 1saszetka:glukoza 2,70g,cytrynian sodu 0,58g,chlorek sodu 0,52g,chlorek potasu 0,3g regulator kwasowości:kwas cytrynowy,aromat pomarańczowy, substancja słodząca:acesulfam K,sukraloza.Zawiera cukier i substancje słodzace.Osmolar … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 33%

Clotrimazolum 1% krem 20 g

w kategorii Leki na prostatę

Producent HOMEOFARM SP. Z O.O. LAB.FARM. Postać krem

… błony komorkowej grzybow. Powoduje zaburzenia w funkcjonowaniu błony i zwiększenie jej przepuszczalności. W konsekwencji następuje uszkodzenie składnikow komorki grzybiczej i jej rozpad.Dawkowanie/Sposob użycia:Nanosić cienką warstwę leku na zmienione chorobowo miejsca zwykle dwa do trzech razy na dobę, przez okres 2 do 4 tygodni.Skład:1 g kremu zawiera 10 mg klotrimazolu.Opakowanie:krem … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 43%