Menu

Voucher na catering 200zł / SOKI COLDPRESS / DOSTAWA W 24h / DETOKS SOKOWY / DIETA SOKOWA

Cechy produktu

  • Producent SPORTFOOD 

Opis

Podaruj catering SPORTFOODBOX w prezencie!

Święta, urodziny, rocznica… Brakuje Ci pomysłu na podarek? To rewelacyjna okazja aby obdarować ukochaną osobę zbilansowanym i pełnowartościowym cateringiem dietetycznym SPORTFOODBOX. To atrakcyjny pomysł by zafundować komuś przydatny i funkcjonalny upominek, który wpłynie pozytywnie na zdrowie, sylwetkę i oszczędzi sporo czasu na gotowanie, a także zakupy.


To idealna opcja dla osób zalatanych, a także aktywnych fizycznie. Dzięki diecie pudełkowej SPORTFOODBOX, obdarowany zyska czas, zdrowie, smak i idealne samopoczucie. Jesteśmy firmą, która powstała z pasji do zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania. SPORTFOOD od wielu lat zadowala się znacznym zaufaniem jednocześnie klientów jednostkowym jak i sporym firmom, które sprzedają nasze produkty.

proponujemy najkorzystniejszej jakości soki COLD PRESS, dania gotowe, desery i pełnowartościowe diety, skomponowane poprzez doświadczonych dietetyków. Każdego dnia dostarczamy tysiące produktów wprost pod drzwi naszych klientów, a także do siłowni, sklepów spożywczych czy na markowe stacje benzynowe. Na każdym etapie działamy tak, by spełniać najwyższe normy jakości. Dzięki temu wiemy, iż produkty SPORTFOOD zachowują świeżość i pełnię substancji odżywczych. Możecie nam zaufać.



VOUCHER NA CATERING

Voucher możemy dostarczyć bezpośrednio do Ciebie albo do osoby obdarowywanej za pośrednictwem poczty elektronicznej (mailowo). Voucher można wydrukować i podarować wybranej osobie osobiście.

Zawartość:

- voucher na catering sportfoodbox.pl o wartości 200zł,

- voucher dostarczamy w formie elektronicznej lub konwencjonalnej w formie,

- Voucher możemy przekazać Tobie lub bezpośrednio osobie obdarowywanej.

rodzaje VOUCHERÓW:

1. Voucher na konkretną kwotę – osoba, która otrzyma VOUCHER może użyć wartość kuponu na dowolną dietę naszej oferty na sportfoodbox.pl

2. Voucher na solidną dietę – osoba, która otrzyma VOUCHER może zastosować wartość kuponu na wybraną poprzez kupującego dietę i liczba dni.

Vouchery wysyłamy mailowo po wcześniejszym skontaktowaniu się z klientem i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.użyć VOUCHER, osoba obdarowana powinna się z nami skontaktować telefonicznie albo mailowo. Należy przygotować: informacje kontaktowe, imię i nazwisko, numer i rodzaj VOUCHERA i okres ważności vouchera.



ZDROWIE - nie ma nic cenniejszego do podarowania bliskim. Podaruj bliskim ZDROWIE!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.