Menu

Voucher na catering 500zł / SOKI COLDPRESS / DOSTAWA W 24h / DETOKS SOKOWY / DIETA SOKOWA

Cechy produktu

  • Producent SPORTFOOD 

Opis

Podaruj catering SPORTFOODBOX w prezencie!

Święta, urodziny, rocznica… Brakuje Ci pomysłu na upominek? To rewelacyjna okazja aby obdarować ukochaną osobę zbilansowanym i pełnowartościowym cateringiem dietetycznym SPORTFOODBOX. To ciekawy pomysł żeby zafundować komuś przydatny i ergonomiczny prezent, który wpłynie pozytywnie na zdrowie, sylwetkę i oszczędzi sporo czasu na gotowanie, a także zakupy.


To rewelacyjna opcja dla osób zapracowanych, a także aktywnych fizycznie. Dzięki diecie pudełkowej SPORTFOODBOX, obdarowany zyska czas, zdrowie, smak i znakomite samopoczucie. Jesteśmy firmą, która powstała z pasji do zdrowego stylu życia i zdrowego odżywiania. SPORTFOOD od wielu lat cieszy się znacznym zaufaniem zarówno klientów jednostkowym jak i obfitym firmom, które sprzedają nasze produkty.

oferujemy najkorzystniejszej jakości soki COLD PRESS, dania gotowe, desery i pełnowartościowe diety, skomponowane poprzez doświadczonych dietetyków. Każdego dnia dostarczamy tysiące produktów wprost pod drzwi naszych klientów i do siłowni, sklepów spożywczych czy na markowe stacje benzynowe. Na każdym etapie działamy tak, żeby spełniać najwyższe normy jakości. Dzięki czemu wiemy, że produkty SPORTFOOD zachowują świeżość i pełnię substancji odżywczych. Możecie nam zaufać.VOUCHER NA CATERING

Voucher możemy dostarczyć bezpośrednio do Ciebie albo do osoby obdarowywanej za pośrednictwem poczty elektronicznej (mailowo). Voucher można wydrukować i podarować wybranej osobie osobiście.

Zawartość:

- voucher na catering sportfoodbox.pl o wartości 500zł,

- voucher dostarczamy w formie elektronicznej albo konwencjonalnej w formie,

- Voucher możemy przekazać Tobie albo bezpośrednio osobie obdarowywanej.

typy VOUCHERÓW:

1. Voucher na solidną kwotę – osoba, która otrzyma VOUCHER może wykorzystać wartość kuponu na dowolną dietę naszej oferty na sportfoodbox.pl

2. Voucher na konkretną dietę – osoba, która otrzyma VOUCHER może użyć wartość kuponu na wybraną przez kupującego dietę i liczba dni.

Vouchery wysyłamy mailowo po wcześniejszym skontaktowaniu się z klientem i zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.zastosować VOUCHER, osoba obdarowana powinna się z nami skontaktować telefonicznie albo mailowo. Należy przygotować: dane kontaktowe, imię i nazwisko, numer i wariant VOUCHERA oraz okres ważności vouchera.ZDROWIE - nie ma nic cenniejszego do podarowania bliskim. Podaruj bliskim ZDROWIE!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.