Menu

Płyn do wabienia zwierzyny For Vnadex 1 kg o zapachu anyżu

Cechy produktu

  • Producent For 

Opis

Płyn do wabienia zwierzyny For Vnadex 1 kg o zapachu anyżu to dynamicznie pachnący preparat, który zwierzyna wyczuwa z wyjątkowo sporych odległości co przyciąga je w pożądane miejsce.

Preparat For Vandex to sprawny atraktant, który można stosować podczas polowań, inwentaryzacji zwierzyny łownej oraz fotografowania i filmowania dzikich zwierząt.

uwodzący aromat anyżu jest niebanalny dla dzików, jeleni, muflonów, lisów, kun i borsuków. Zwierzyna wyczuwa woń preparatu z wyjątkowo dużej odległości i zwabiona jej aromatem pojawia się skrupulatnie w tym miejscu, w którym chcemy. Zapach jest na tyle niebanalny dla zwierząt, iż potrafią wracać na karmiska kilka razy w ciągu dnia pomimo ryzyka opuszczania kryjówki.

Płyn można nanosić na ziemię, zbutwiałe pnie, babrzyska i karmiska. Widoczne jest, aby w miejscu wabienia pozostawiać ponadto pokarm (owoce, ziarno, kukurydzę), przez co zwierzyna będzie kojarzyć aromat preparatu z pokarmem. Jeśli zależy nam, żeby zwierzyna pozostawała na danym miejscu przez dłuższy okres, preparat należy rozprowadzić na obszerniejszym obszarze.

solidność zapachu wynosi około 30 dni. Po upływie miesiąca oraz po opadach deszczu lub śniegu zaleca się powtórne naniesienia środka. Największy efekt uzyskuje się stosując środek Vnadex Nectar ze sprayem Vnadex Ultra.

Uwagi

Wdychanie zapachu środka nie stanowi zagrożenia dla zdrowia zwierząt i ludzi. W przypadku kontaktu preparatu ze skórą lub oczami, miejsce kontaktu trzeba przemyć czystą wodą. W razie połknięcia płynu należy popić go dużą ilością wody. Nie należy dopuścić do zabrudzenia mieszanką naszej odzieży. Preparat trzeba przechowywać w szczelnym, oryginalnym pojemniku, w chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci!. Chronić przed temperaturą ujemną i bezpośrednim działaniem słońca. Po otwarciu preparat należy zastosować w ciągu 3 miesięcy.
towar Vnadex Nectar należy stosować zgodnie z krajowymi przepisami ustawowymi i wykonawczymi dotyczącymi łowiectwa. Nie pasuje do spożycia poprzez ludzi. Nie wolno go stosować jako karmy ani suplementu diety dla zwierzą

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.