Menu

Płyn do wabienia zwierzyny For Vnadex 1 kg o zapachu wędzonej makreli

Cechy produktu

  • Producent For 

Opis

Płyn do wabienia zwierzyny For Vnadex 1 kg o zapachu wędzonej makreli to dynamicznie pachnący preparat, który zwierzyna wyczuwa z wyjątkowo obszernych odległości co przyciąga je w pożądane miejsce.

Preparat For Vandex to wydajny atraktant, który można stosować podczas polowań, inwentaryzacji zwierzyny łownej, a także fotografowania i filmowania dzikich zwierząt.

zalotny zapach wędzonej makreli jest interesujący dla dzików, jeleni, muflonów, lisów, kun i borsuków. Zwierzyna wyczuwa woń preparatu z bardzo obfitej odległości i zwabiona jej aromatem pojawia się precyzyjnie w tym miejscu, w którym chcemy. Zapach jest na tyle interesujący dla zwierząt, iż potrafią wracać na karmiska kilka razy w ciągu dnia pomimo ryzyka opuszczania kryjówki.

Płyn można nanosić na ziemię, zbutwiałe pnie, babrzyska i karmiska. Znaczne jest, aby w miejscu wabienia pozostawiać ponadto pokarm (owoce, ziarno, kukurydzę), poprzez co zwierzyna będzie kojarzyć zapach preparatu z pokarmem. Jeśli zależy nam, by zwierzyna pozostawała na danym miejscu przez dłuższy okres, preparat należy rozprowadzić na pokaźniejszym obszarze.

wytrzymałość zapachu wynosi około 30 dni. Po upływie miesiąca, a także po opadach deszczu albo śniegu zaleca się powtórne naniesienia środka. Największy efekt uzyskuje się stosując środek Vnadex Nectar ze sprayem Vnadex Ultra.

Uwagi

Wdychanie zapachu środka nie stanowi zagrożenia dla zdrowia zwierząt i ludzi. W przypadku kontaktu preparatu ze skórą albo oczami, miejsce kontaktu trzeba przemyć czystą wodą. W razie połknięcia płynu należy popić go dużą ilością wody. Nie należy dopuścić do zabrudzenia mieszanką naszej odzieży. Preparat trzeba przechowywać w szczelnym, oryginalnym pojemniku, w chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci!. Bronić przed temperaturą ujemną i bezpośrednim działaniem słońca. Po otwarciu preparat należy użyć w ciągu 3 miesięcy.
towar Vnadex Nectar należy stosować zgodnie z krajowymi przepisami ustawowymi i wykonawczymi dotyczącymi łowiectwa. Nie nadaje się do spożycia poprzez ludzi. Nie wolno go stosować jako karmy ani suplementu diety dla zwierzą

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.