Moje konto
  • Ade KE875 Ade KE875

Ade KE875

0 ofert z 0 sklepów

Producent Ade WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Wagi kuchenne innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAde

Potrzebujesz urządzenia, dzięki któremu precyzyjnie odmierzysz składniki podczas przyrządzania potraw? Nieodpowiednia ilość składników może negatywnie wpłynąć na niektóre potrawy. Dlatego zdecyduj się na zakup wagi kuchennej. Przeanalizuj właściwości wagi Ade KE875 i przekonaj się, że jest to urządzenie idealne do Twojej kuchni.

Wskazówki

Przed podjęciem decyzji zastanów się jakiej wagi potrzebujesz. Możesz wybrać między dwoma typami tego urządzenia - mechanicznymi i elektronicznymi. Pierwsze są prostsze w obsłudze, ale ich dokładność jest mniejsza - margines błędu wynosi ok. 20 gramów. Drugi typ to wagi elektroniczne. Są bardziej skomplikowane, mają więcej funkcji, i ich ważenie jest dokładniejsze, do 1-2 g. Dodatkowo, zastanów się jakie produkty będziesz najczęściej ważyć. Jeśli sypkie i w większej ilości, to wybierz wagę z miską. Element ten, często posiada także miarkę, która ułatwia odmierzanie produktów. Innym aspektem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze wagi kuchennej jest jej maksymalne obciążenie. Wszystko zależy od produktów jakie będziesz ważyć. Przeważnie wagi kuchenne mają obciążenie 1-5 kilogramów.

Funkcje

Wagi mechaniczne nie posiadają funkcji dodatkowych. Są proste w obsłudze - ich głównym zadaniem jest podanie wagi danego produktu. Przeważnie, jest to jedyne, co oferują. Wagi elektroniczne natomiast, posiadają ten atut, iż dają więcej możliwości. Użyteczną funkcją jest tarowanie. Umożliwia ono określenie wagi produktu bez jego opakowania. Elektroniczne wagi kuchenne posiadają nieraz też inną, przydatną właściwość - przelicznik jednostek. Przydaje się on zazwyczaj wtedy, gdy często korzystasz z przepisów kulinarnych, a jednostki nie zawsze podawane są w gramach. Bardziej zaawansowane, a co za tym idzie nieco droższe urządzenia, posiadają takie funkcje jak licznik kalorii oraz obliczanie zawartości poszczególnych składników, np. białka, tłuszczów, węglowodanów w produkcie. Dodatkowo może występować też funkcja pomiaru objętości płynów, do odmierzania mleka czy wody.

Podsumowanie

Podejmując decyzję o zakupie wagi kuchennej, zastanów się jaki jej rodzaj będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli sporadycznie będziesz jej używać oraz nie potrzebujesz bardzo precyzyjnego urządzenia, wybierz wagę mechaniczną. Są tańsze i prostsze w obsłudze. Jednak jeśli potrzebujesz bardziej zaawansowanego urządzenia do ważenia, wybierz wagę elektroniczną. Waga Ade KE875 idealnie sprawdzi się w Twojej kuchni. Odmierzanie odpowiednich ilości w trakcie pieczenia będzie łatwe i przyjemne.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też