Manu

Kenwood Kenwood DS401

Cechy produktu

  • Producent Kenwood 

Opis

Chcesz dokładnie stosować się do miar w przepisach i potrzebujesz urządzenia, które Ci w tym pomoże? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Spośród ofert wybierz najlepszą dla siebie. Odmierzaj właściwe ilości składników z wagą Kenwood Kenwood DS401 i przekonaj się, że to przydatny sprzęt do Twojej kuchni.

Wskazówki

Podejmując decyzję o zakupie wagi kuchennej, rozważ który typ Ci odpowiada. Możesz wybrać między mechanicznymi i elektronicznymi. Pierwszy rodzaj jest prostszy w obsłudze, aczkolwiek różnica pomiaru może wynieść nawet 20 g. Mniejszy margines błędu mają wagi drugiego typu - elektroniczne. Wynosi on ok. 1-2 g. Urządzenia te posiadają też więcej funkcji. Do ważenia sypkich produktów lub w większej ilości, wygodniejsza będzie waga z miską. Wszystkie posiadają płaską tackę, jednak ten dodatkowy element, znacznie ułatwi Ci odmierzanie potrzebnych ilości, zwłaszcza, że często posiada ona narysowaną miarkę. Weź pod uwagę inny ważny atrybut wagi kuchennej - maksymalne obciążenie. Wybierz taką, która będzie odpowiednia do produktów, jakie zamierzasz ważyć. Jeśli będą one cięższe, np. owoce czy warzywa, zdecyduj się na większe obciążenie. Przeważnie w wagach wynosi ono od 1 do 5 kilogramów.

Funkcje

Wagi elektroniczne mają więcej możliwości niż mechaniczne. Te drugie, są proste w obsłudze i zazwyczaj nie posiadają innych funkcji poza główną - funkcją ważenia. Praktyczną funkcją jest tarowanie. Dzięki niej możesz określić wagę samego produktu, bez uwzględniania opakowania w jakim się znajduje. Przelicznik jednostek to ciekawa funkcja wag elektronicznych. Jednostki w przepisach kulinarnych nie zawsze podawane są w gramach, wiec opcja ta będzie wtedy idealna. W bardziej zaawansowanych (a co za tym idzie często droższych) urządzeniach znajdziemy inne ciekawe funkcje, takie jak licznik kalorii, czy składników odżywczych, np. białek, tłuszczów czy węglowodanów. Dodatkowo, niektóre modele posiadają możliwość pomiaru objętości płynów, co pozwoli Ci na odmierzenie mleka czy wody w ml lub l

Podsumowanie

Gdy planujesz zakup wagi kuchennej, przemyśl jaki rodzaj będzie Ci odpowiadał. Wagi elektroniczne posiadają wiele rozmaitych funkcji, więc sprawdzą się idealnie, jeśli potrzebujesz często odmierzać różne składniki i zależy Ci na precyzji tych pomiarów. Natomiast w przypadku, gdy sporadycznie planujesz korzystać z wagi, wybierz tę mechaniczną - jest ona tańsza i prostsza w obsłudze. Waga kuchenna Kenwood DS401 firmy Kenwood będzie idealna do Twojej kuchni. Przeanalizuj jej właściwości i podejmij decyzję.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie