Menu

Bugatti Glamour

Cechy produktu

  • Producent Bugatti 

Opis

elegancka waga elektroniczna z linii Glamour, to potrzebne urządzenie w każdej kuchni. Pokrywa tworzona z wytrzymałego tworzywa sztucznego SAN, a biała podstawka z tworzywa nienaturalnego ABS, zapewniają wysoką solidność na wszelkie zarysowania i inne uszkodzenia. Można na niej ważyć produkty do 5 kg, z starannością do 0,15%, posiada funkcję ''tare''. Waga została zaopatrzona również w timer do 90 minut i 59 sekund, dzięki któremu odmierzymy czas np. Gotowania albo pieczenia. Wszystko jest wyświetlane na czytelnym wyświetlaczu LED z dotykowymi przyciskami. Niebywałym atutem wagi jest specjalny wyjmowany haczyk, dzięki któremu zawiesimy wagę np. Na wieszaku, czym rewelacyjnie wkomponuje się w naszą kuchnie. Towar jest sprzedawany w wykwintnym opakowaniu prezentowym....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.