Zelmer KS1500

Zelmer KS1500

 • Cena od: 66,02
 • Cena do: 99,90
 • Oszczędzasz: do 34%
Oferty 1-18 ułożone według:
Agito.pl4.6/537,3 tys. opinii
Zelmer ZKS 15500 (KS 1500) /DARMOWA WYSYŁKA do Paczkomatów InPost dla zamówień od 50 zł! / DARMOWA DOSTAWA / ODBIÓR OSOBISTY GRATIS!

Zelmer ZKS 15500 (KS 1500) /DARMOWA WYSYŁKA do Paczkomatów InPost dla zamówień od 50 zł! / DARMOWA DOSTAWA / ODBIÓR OSOBISTY GRATIS!

Dostępność sprawdź w sklepie

66,90 zł

+ dostawa od 12 zł
 • 35 zł Przesyłka pocztowa
 • 32 zł Kurier
 • 20 zł Odbiór osobisty
 • 20 zł Przesyłka pocztowa
 • 20 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 15 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 15 zł Przesyłka pocztowa
 • 12 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Agito.pl

Morele.net sp. z o.o.4.45/559,7 tys. opinii
Waga kuchenna Zelmer ZKS15500 (KS 1500 STAL) Darmowy odbiór w 15 miastach!

Waga kuchenna Zelmer ZKS15500 (KS 1500 STAL) Darmowy odbiór w 15 miastach!

Dostępny do tygodnia

67 zł

+ dostawa od 12 zł
 • 19,50 zł Przesyłka pocztowa
 • 30 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • 14,50 zł Przesyłka pocztowa
 • 19 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 12 zł Inpost
 • 14,50 zł Przesyłka pocztowa
 • 19 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 12 zł Inpost
 • 19 zł Kurier
 • za darmo Odbiór osobisty
 • od 12 zł Inpost
Przejdź do sklepu

Morele.net sp. z o.o.

Informacje o produkcie

Chcesz dokładnie stosować się do miar w przepisach i potrzebujesz urządzenia, które Ci w tym pomoże? Jeśli tak, to jesteś w odpowiednim miejscu. Spośród ofert wybierz najlepszą dla siebie. Odmierzaj właściwe ilości składników z wagą Zelmer KS1500 i przekonaj się, że to przydatny sprzęt do Twojej kuchni.

Zelmer KS1500

Wskazówki

Podejmując decyzję o zakupie wagi kuchennej, rozważ który rodzaj Ci odpowiada. Możesz wybrać między mechanicznymi i elektronicznymi. Pierwszy rodzaj jest łatwiejszy w obsłudze, aczkolwiek różnica pomiaru może wynieść nawet 20 g. Mniejszy margines błędu mają wagi drugiego typu - elektroniczne. Wynosi on ok. 1-2 g. Urządzenia te posiadają też więcej funkcji. Dokładność, z jaką waży urządzenie Zelmer KS1500 wynosi 1 g. Do ważenia sypkich produktów lub w większej ilości, wygodniejsza będzie waga z miską. Wszystkie posiadają płaską tackę, jednak ten dodatkowy element, istotnie ułatwi Ci odmierzanie potrzebnych ilości, zwłaszcza, że często posiada ona narysowaną miarkę. Weź pod uwagę inny ważny parametr wagi kuchennej - maksymalne obciążenie. Wybierz taką, która będzie odpowiednia do produktów, jakie zamierzasz ważyć. Jeśli będą one cięższe, np. owoce czy warzywa, zdecyduj się na większe obciążenie. Przeważnie w wagach wynosi ono od 1 do 5 kilogramów. W urządzeniu Zelmer KS1500 możesz maksymalnie zaważyć 5 kg produktu.

Zelmer KS1500

Funkcje

Wagi elektroniczne mają więcej możliwości niż mechaniczne. Te drugie, są proste w obsłudze i przeważnie nie posiadają innych funkcji poza główną - funkcją ważenia. Praktyczną funkcją jest tarowanie. Dzięki niej możesz określić wagę samego produktu, bez uwzględniania opakowania w jakim się znajduje. Przelicznik jednostek to interesująca funkcja wag elektronicznych. Jednostki w przepisach kulinarnych nie zawsze podawane są w gramach, wiec opcja ta będzie wtedy idealna. W bardziej zaawansowanych (a co za tym idzie często droższych) urządzeniach znajdziemy inne ciekawe funkcje, takie jak licznik kalorii, czy składników odżywczych, np. białek, tłuszczów czy węglowodanów. Dodatkowo, niektóre modele posiadają możliwość pomiaru objętości płynów, co pozwoli Ci na odmierzenie mleka czy wody w ml lub l

Zelmer KS1500

Podsumowanie

Gdy planujesz zakup wagi kuchennej, przemyśl jaki rodzaj będzie Ci odpowiadał. Wagi elektroniczne posiadają wiele rozmaitych funkcji, więc sprawdzą się idealnie, jeśli potrzebujesz często odmierzać różne składniki i zależy Ci na precyzji tych pomiarów. Natomiast w przypadku, gdy sporadycznie planujesz korzystać z wagi, wybierz tę mechaniczną - jest ona tańsza i prostsza w obsłudze. Waga kuchenna KS1500 firmy Zelmer będzie idealna do Twojej kuchni. Przeanalizuj jej właściwości i podejmij decyzję.

Dane techniczne

Parametry
Dokładność pomiaru 1
Maksymalna waga 5
Pamięć pomiaru nie

Opisy produktu Zelmer KS1500 udostępniane przez sprzedawców

Awa24.pl: Opis Waga kuchenna Zelmer ZKS15500 / KS1500 // Wysyłka w 24h - Gwarancja dostępności / 19 lat najwyższej jakości

Waga kuchenna Zelmer ZKS15500 to niezbędne urządzenie dla wszystkich dbających o linię. Model ZKS15500 to waga kuchenna firmy Zelmer o maksymalnym obciążeniu do 5 kg oraz dokładności pomiaru do 1g. Waga posiada czytelny wyświetlacz LCD. Dotykowy panel sterowania podnosi komfort użytkowania.

Metalowa obudowa jest nie tylko stylowa, ale także łatwa do utrzymania w czystości. Urządzenie posiada praktyczną funkcję tarowania. Waga posiada wskaźniki ostrzegawcze: o konieczności wymiany baterii oraz o przeciążeniu wagi. Model ZKS15500 pozwala na wybór jednostki wagi.

Urządzanie wyłącza się automatycznie po około 60 sekundach. Możesz od razu zamówić baterie, aby móc korzystać z urządzenia. Waga kuchenna Zelmer ZKS15500 pomoże Ci zadbać o zdrowie Twoich najbliższych.

Sklep ELECTRO.pl: Opis ZELMER KS1500 / ZKS15500 Stalowy + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

ZELMER KS1500 / ZKS15500 Stalowy + Odbiór w 650 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Elektroniczna waga kuchenna o maksymalnym załadunku 5000 g, z dokładnością pomiaru do 1 g, z funkcją sumowania wagi oraz z funkcją automatycznego wyłączenia.

Komputronik.pl: Opis Waga Kuchenna Zelmer KS1500

Waga Kuchenna Zelmer KS1500 Kolor: srebrny. Elegancka precyzja. Ta piękna, cienka waga wykonana ze stali szlachetnej dokładnie odmierzy ilość produktów potrzebnych do przyrządzenia np. domowego ciasta. Ma praktyczną funkcję tary, czytelny wyświetlacz LCD, a jej metalowa obudowa jest nie tylko stylowa, ale także łatwa do utrzymania w czystości.

Wykonana z stali szlachetnej Niezwykle cienka Waga maksymalna 5 kg Dokładność pomiaru 1 g. Jednostki miary: g, kg, lb, mi, oz Funkcja tary Dotykowy panel sterowania Wskaźnik przeciążenia wagi Automatyczne wyłączenie

www.Rozsądnie.pl: Opis Waga Kuchenna Zelmer Ks 1500

Opis Produktu WAGA KUCHENNA ZELMER KS 1500 ? to eleganckie i precyzyjne urządzenie posiadające obudowę ze stali nierdzewnej, dzięki której będzie ona pasować do wielu kuchni. Urządzenie posiada również dotykowy panel oraz wyraźny wyświetlacz LCD, który wskaże wagę produktu z dokładnością do 1 g.

maksymalne obciążenie wynosi 5 kg. Wyposażono je również w funkcję Tary, wskaźnik przeciążenia wagi oraz automatyczny wyłącznik.

Mixmedia.pl: Opis Waga kuchenna ZELMER KS1500 / ZKS15500 Stalowy - DARMOWY ODBIÓR OSOBISTY !!!

Elektroniczna waga kuchenna o maksymalnym załadunku 5000 g, z dokładnością pomiaru do 1 g, z funkcją sumowania wagi oraz z funkcją automatycznego wyłączenia.

Agito.pl: Opis Zelmer ZKS 15500 (KS 1500) /DARMOWA WYSYŁKA do Paczkomatów InPost dla zamówień od 50 zł! / DARMOWA DOSTAWA / ODBIÓR OSOBISTY GRATIS!

Zelmer ZKS 15500 (KS 1500) to cienka waga elektroniczna, o maksymalnym załadunku 5000 g, wykonana ze stali szlachetnej, która służy do dokładnego odmierzania ilość produktów potrzebnych do przyrządzenia np. domowego ciasta. Model ten ma praktyczną funkcję tary, która pozwala zważyć składnik, nie uwzględniając ciężaru naczynia oraz czytelny wyświetlacz LCD.

Metalowa obudowa jest nie tylko stylowa, ale także łatwa do utrzymania w czystości.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie