Manu

Beurer BF 100

Cechy produktu

  • Producent Beurer 
  • Rodzaj elektroniczna 
  • Maksymalna waga 150 kg
  • Kalibracja automatyczna 
  • Automatyczne włączanie/wyłączanie tak/tak 
  • Dokładność pomiaru 100 g

Opis

Nie wiesz ile ważysz? Chcesz się tego dowiedzieć? Sprawdź ciężar swojego ciała z wagą łazienkową Beurer BF 100.

Wprowadzenie

Aby żyć zdrowo i cieszyć się dobrym wyglądem, warto mieć w domu solidną i dokładną wagę łazienkową, która pokaże gabaryty naszego ciała. Dzięki temu możemy kontrolować się i planować swoją formę żywienia.

Wyświetlacz

Ważną cechą wagi łazienkowej, (jak i każdego urządzenia AGD), jest prostota obsługi. Producent zbudował model BF 100 w oparciu o duży i czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny, który pokaże nam wszelkie wskazania urządzenia. To istotne w przypadku urządzenia, z którego korzystamy kilka razy w tygodniu, głównie rano przed wyjściem do pracy czy szkoły. Pozwala nam to na zaoszczędzenie cennych minut każdego dnia.

Specyfikacja techniczna

Prezentowany model to elektroniczna waga łazienkowa przeznaczona do zastosowania w domu. Dzięki funkcji automatycznego włączania i wyłączania, możemy jednym ruchem zbudzić wagę do "życia". A po skończonej pracy, po kilku sekundach bezczynności, urządzenie wyłączy się samo. Design wagi BF 100 jest prosty, minimalistyczny, ale i dyskretny. Dzięki temu, możemy urządzenie przechowywać zarówno w łazience jak i pokoju. Po skończonej pracy, możemy ją szybko i łatwo schować pod łóżko, półkę czy do szafki. Pamiętajmy jednak o jednej prostej zasadzie dokładnego pomiaru wagi. Zwróćmy uwagę, aby podczas ważenia, sprzęt był ustawiony na twardej, niesprężynującej powierzchni. Pozwoli to dać obiektywny wynik, bez przekłamań, wynikających ze złego rozłożenia masy na wadze itd. Maksymalna waga określona przez producenta, dla tego urządzenia to 150 kg. Kalibracja jest automatyczna.

Podsumowanie

Solidna waga łazienkowa powinna znaleźć swoje miejsce w każdym domu. To nie jest tylko gadżet. To przede wszystkim urządzenie, z którego powinniśmy wszyscy korzystać raz na jakiś czas - dla własnego zdrowia. Waga Beurer BF 100, oferuje doskonałą jakość wykonania, a także dużą dokładność i długi czas użytkowania. Zdecyduj czy to urządzenie, które zakupisz.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
radzio27 - Wystawiona 3 lata temu
Mega bubel. Waga za duże pieniądze która źle waży. Ustawiona na twardym podłożu dnia pierwszego wieczorem wskazywała wagę na poziomie 91,3 kg, co było prawidłowe. Na drugi dzień rano, po toalecie i bez jedzenia i picia pomiędzy pomiarami zaczęło jej odbijać. Waga podniosła się do 92,4, po 5 minutach do 89,7, a nastepnie do 90,3. Pomiar składu ciała jeszcze lepszy - ustawiłem aktywność maksymalna (ostatni rok sie poważnie odchudzam i ćwicze koło 15 h tyg) - pomiar wskazał na 9% tłuszczu (to co robi jeszcze ta opona na brzuchu?), po zmniejszeniu aktywnosci na min wskazała 27%. Śmiech na sali. Do tego brak możliwosc wpisania naw użytkowników - bardzo denerwujące. Jedynym naprawde duzymi plusami tej wagi jest pomiar z 8 elektrod (szkoda tylko, że śmieszne wyniki wychodzą), możliwość zgrania wyników na kompa (nie sprawdzałem) oraz zdejmowany panel bezprzewodowy. No i 5 lat gwary, jakby ktoś chciał ten badziew zatrzymać.
blackie - Wystawiona 3 lata temu
Waga bardzo dobra. Przyzwoity pomiar nawet jeśli orientacyjny dla parametrów takich jak zawartość wody, tłuszczu, tkanki mięśniowej i waga kości sprawdza się jeśli waży się regularnie żeby uzyskać jakiś trend i odniesienie. Oczywiście należy bezwzględnie pamiętać aby stawiać wagę na twardym podłożu a nie jak to czasem bywa na panelach bo wtedy są przekłamania. Pewnie każdy chciałby produkt Tanita ale cena odstrasza.