Menu

Wanienka camele'o mineral beaba

Cechy produktu

  • Producent Beaba 
  • Rodzaj wanienka 

Opis

Beaba wanienka dla dzieci to towar francuskiej marki przeznaczony dla niemowląt i starszych dzieci. Wanienki dla dzieci dedykowane są do używania już od pierwszych dni życia maluszka. Praktyczny i opływowy kształt, jaki ma wanienka niemowlęca upraszczają jej trzymanie w stojaku, podobnie jak jej pokaźne krawędzie.

Wanienka z leżaczkiem z miękkiego, satynowego i przeciwpoślizgowego materiału gwarantuje stabilizację maluszkowi, powiększając jego bezpieczeństwo i komfort. Jeśli zastanawiasz się jaka wanienka dla noworodka będzie najkorzystniejsza – zobacz wanienki Beaba.

Wgłębienie wewnątrz niej utrzyma słuchawkę prysznicową, usprawniając napełnienie wanienki dziecięcej, usprawniając jej napełnienie, a także spłukanie bieżącą wodą. Wanienka dla niemowląt ma ponadto na dnie korek i odpływ, upraszczający odprowadzanie wody po kąpieli.

Wanienka z odpływem zasadniczo usprawnia rodzicom codzienną kąpiel maluszka. Wanienka dla noworodka i niemowlaka Wanienka do kąpieli dedykowana jest zarówno dla noworodków, niemowlaków, jak i młodszych dzieci.

Można ją stosować konwencjonalnie, jak zwykłą wannę dla dziecka, jak i mocować na specjalnym stojaku lub uchwytach z linii Camele’o. Produkty te opierają się na kompatybilności najróżniejszych części tej samej serii.

Na jednym stojaku może być zatem mocowana jednocześnie wanienka dziecięca, jak i przewijak. Rozwiązanie to ogranicza liczba składników, upraszczając ich przechowywanie. Wanna dla niemowlaka zamontowana na takim stojaku jest całkowicie stabilna i bezpieczna.

Umieszczenie wanienki dla dziecka na stelażu upraszcza codzienną pielęgnację maluszka, bez konieczności schylania się – odciążając tym samym plecy rodziców i opiekunów. W sklepie wyszukasz także stojak do wanienki, w kompatybilnej gamie kolorystycznej.

Wanienka z korkiem produkowano we Francji i przeznaczona jest dla maluszków już od pierwszego dnia ich życia. Wygodną i bezpieczną kąpiel zagwarantuje nasza jasnoniebieska wanienka Baeba. Opinie naszych klientów to potwierdzają!

Wiek: 0+ wymiary: 820 x 550 x 290 mm Waga: 2680 g Francuska producent Beaba powstała w 1989 roku, żeby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najistotniej najnowocześniejszych i najskuteczniej ułatwiających życie rozwiązań.

najszczególniejszą stroną marki są jej twórcy – eksperci w swych dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym ergonomicznych i nieskomplikowanych w obsłudze.

Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, iż je rozumie oraz za progresywny design i lubiane, stonowane barwy."

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.