Menu

Besco (16B3-393F5)

Cechy produktu

  • Producent Besco 
  • Kod producenta 16B3-393F5 
  • Kształt prostokątne 

Opis

BESCO

BESCO to polska firma zajmująca się produkcją wanien, brodzików, parawanów na wannowych i kabin prysznicowych. Dzięki doświadczeniu na rynku od ponad 20 lat producent ta generuje produkty wysokiej jakości, które nie tylko nawiązują stylistyką do najnowszych kształtówtakże stosowne atrybuty użytkowe i jakościowe. Przez połączenie najnowszych technice produkcyjnych, materiałów najwyższej jakości i szerokiej gamy produktów, każdy klient odnajdzie produkt odpowiadający jego wymaganiom.

O PRODUKCIE

Wanny z kolekcji Majka Nova marki Besco wyprodukowane są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego.

uzupełniającą zaletą tego towaru jest fakt, że akryl użyty do produkcji wanien barwiony jest w masie, co umożliwia nam w łatwy sposób wypolerowanie niewielkich zarysowań.

powłoka Easy Clean charakteryzuje się rewelacyjnie gładką powierzchnią, która umożliwia utrzymanie produktu w czystości.

użycie technice Thermo Control pozwala na długotrwałe utrzymanie temperatury wody.

Wanny Besco są objęte 10 letnią gwarancją.

BESCO BESAFE

warstwa BeSafe to specjalnie opracowana warstwa przeciwpoślizgowa, która gwarantuje jeszcze obszerniejsze bezpieczeństwo i komfort użytkowania wanien marki Besco. Delikatna struktura Be Safe nanoszona jest na powierzchnię wanny czy brodzika i pozwala bezproblemowe utrzymanie powierzchni w czystości. Na dodatek wpływa prawidłowo na walory estetyczne artykułu. Na powłokę antypoślizgową BeSafe firma udziela 2 letnią gwarancję.

W skład zestawu wchodzi:

-Wanna Besco Majka Nova
-Nóżki

Możliwość zakupu z obudową, a także warstwą Besco BeSafe

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.