Menu

Besco 134 x 134 (6369-1555F)

Cechy produktu

  • Producent Besco 
  • Kod producenta 6369-1555F 
  • Wymiary 134 x 134 cm
  • Typ symetryczne 

Opis

BESCO

BESCO to polska producent zajmująca się produkcją wanien, brodzików, parawanów na wannowych i kabin prysznicowych. Dzięki doświadczeniu na rynku od ponad 20 lat firma ta stwarza produkty wysokiej jakości, które nie tylko nawiązują stylistyką do najnowszych kształtóww dodatku odpowiednie parametry użytkowe i jakościowe. Poprzez połączenie najnowszych technice produkcyjnych, materiałów najwyższej jakości i szerokiej gamy produktów, każdy klient odnajdzie towar odpowiadający jego wymaganiom.

O PRODUKCIE

Wanny z kolekcji Ewa producenta Besco tworzone są z najwyższej jakości akrylu sanitarnego.

uzupełniającą zaletą tego artykułu jest fakt, że akryl użyty do produkcji wanien barwiony jest w masie, co umożliwia nam w nieskomplikowany sposób wypolerowanie niewielkich zarysowań.

powłoka Easy Clean cechuje się wspaniale gładką powierzchnią, która pozwala na utrzymanie produktu w czystości.

wykorzystanie technologii Thermo Control zezwala na długofalowe utrzymanie temperatury wody.

Wanny Besco są objęte 10 letnią gwarancją.

BESCO BESAFE

warstwa BeSafe to specjalnie opracowana powłoka przeciwpoślizgowa, która zagwarantuje jeszcze pokaźniejsze bezpieczeństwo i komfort wykorzystywania wanien producenta Besco. Delikatna struktura Be Safe nanoszona jest na powierzchnię wanny czy brodzika i pozwala bezproblemowe utrzymanie powierzchni w czystości. Ponadto wpływa prawidłowo na walory estetyczne produktu. Na powłokę antypoślizgową BeSafe marka udziela 2 letnią gwarancję.

W skład zestawu wchodzi:

-Wanna Besco Ewa
-Nóżki

Możliwość zakupu z obudową, a także warstwą Besco BeSafe

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.