Menu

Besco 160 x 70 (GOYA160BW)

Cechy produktu

  • Producent Besco 
  • Kod producenta GOYA160BW 
  • Wymiary 160 x 70 cm
  • Typ wolnostojące 

OpisWanna Goya 160

Materiał: Mineral DuraBe

wymiary: 160 x 70 cm

objętość: 170 l

Kolor: biało-czarny

Odpływ w odcieniu chrom: w cenie wanny

Materiał Mineral DuraBe

Produkty wytworzone w technologii Mineral DuraBe są dopracowane nad wyraz niepodatną warstwą Gelcoat. Dzięki zaimplementowaniu takiego rozwiązania wanny i brodziki cechują wyjątkowo prawidłowe cechy użytkowe
i estetyczne. Produkty wykonane z odlewu mineralnego, który jest mieszanką naturalnych kamieni, jak marmur czy granit,, a także żywicy, cechuje rewelacyjnie gładka, nieporowata powierzchnia o nad wyraz wysokiej trwałości i niepodatności na przebarwienia. Antybakteryjne parametry warstwy Gelcoat upraszczają utrzymanie artykułu w czystości i uniemożliwiają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii, co nieraz stanowi wielki problem w łazience.

Wanny wolnostojące

przez lata synonim luksusu przystępnego wyłącznie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o optymalnie dużych zasobach finansowych – dziś w zasadzie niezbędny element każdej stylowej i popularnej łazienki! niezaprzeczalnie, jedną z największych zalet wanien wolnostojących, obok walorów czysto estetycznych, są niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z jednej strony, ze względu na zasobność dostępnych modeli, kształtów, wymiarów i opcji wykończeń, taka wanna będzie perfekcyjnym elementem równocześnie wnętrz klasycznych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych bezkompromisowych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najbardziej prestiżowych pism wnętrzarskich. Na dodatek opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny wewnątrz sprawia, iż będzie ona centralnym elementem tego wnętrza, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.