Menu

Besco Besco natalia 150x100cm wanna asymetryczna lewa + obudowa + syfon 150 x 100 (Natalia 150)

Cechy produktu

  • Producent Besco 
  • Kod producenta Natalia 150 
  • Wymiary 150 x 100 cm
  • Kształt narożne 
  • Strona lewa 
  • Typ asymetryczne 

Opis

Wanna narożna Besco Natalia 150x100 cm prawa

dane technologiczne:
długość - 150 cm
szerokość - 100 cm
wysokość - 59,5 cm
pojemność - 155 l
nóżki w komplecie
obudowę i syfon należy dokupić osobno

poręcznie wyprofilowana wanna narożna 150x100 Besco Natalia to na pewno nadzwyczajny wybór jeśli szukasz komfortowej narożnej wanny akrylowej o średnich wymiarach. Nadzwyczajna do łazienki, gdzie liczy się komfort i elegancja. Wanny narożne Besco są zrobione z akrylu wytrzymałego na ścieralność utratę koloru oraz o unikatowych właściwościach termoizolacyjnych. Dzięki szerokim brzegom osiągalny jest komfortowy montaż różnej armatury. Pamiętaj aby przed dokonaniem zakupu starannie przemyśleć wymiar niezbędnej wanny, jej umiejscowienie względem instalacji kanalizacyjnej oraz sposób montażu (obudowanie kaflami, panel, montaż w posadzce czy stelaż). Do wanny osiągalne jest dokupienie zagłówka i uchwytów - do wyboru w opcjach. Kaczucha.pl w trosce o detale.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.