Menu

Besco Besco optima 160x70cm wanna prostokątna + obudowa + syfon #wao-160-pk/#oao-160-pk/19975 160 x 70 (Optima 160)

Cechy produktu

  • Producent Besco 
  • Kod producenta Optima 160 
  • Wymiary 160 x 70 cm
  • Kształt prostokątne 

Opis

Wanna prostokątna 160x70 cm Besco Optima 160

dane technologiczne:
długość - 160 cm
szerokość - 70 cm
wysokość - 53,5 cm
objętość - 152 l
kolor biały
obudowę i syfon należy dokupić osobno

Akrylowa wanna 160x70 cm Besco Optima to artykuł z górnej półki jeśli chodzi o przystępne na rynku wanny. Zgrabna, akrylowa wanna, zaprojektowana w niesamowitym, innowacyjnym stylu. Środek z lekko zaokrąglonymi kształtami. Z wanną Besco Optima łazienka zyska nowy, atrakcyjny wygląd i progresywny charakter. Delikatne kształty i wykwintna forma powodują, iż wanna nie tylko wygląda bardzo eleganckododatkowo pasuje do postępowego stylu łazienek. Wysokiej jakości, wytrzymała na ścieranie z właściwościami termoizolacyjnymi. Piękno i postępowość w jednym! Wanna przystępna także w wersji premium z zagłówkiem i uchwytami w zestawie. Do wanny realne jest dokupienie pokrywy (jeden panel boczny i czołowy) i syfonu - do wyboru w opcjach. Kaczucha.pl dla wielbicieli relaksu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.