Menu

Besco Besco praktika 140x70cm wanna asymetryczna prawa + obudowa + syfon #wap-140-np/oap-140-np/19975 140 x 70 (Praktika 140)

Cechy produktu

  • Producent Besco 
  • Kod producenta Praktika 140 
  • Wymiary 140 x 70 cm
  • Kształt narożne 
  • Strona lewa 
  • Typ asymetryczne 

Opis

Wanna asymetryczna narożna 140x70 Besco Praktika prawa

informacje technologiczne:

szerokość - 138 cm
długość - 70 cm
wysokość - 57,5 cm
pojemność - 132 l
nóżki w komplecie
obudowę i syfon należy dokupić osobno

piękna asymetryczna wanna Besco Praktika 140x70 cm (wersja prawa) - to nadzwyczajny wybór dla konsumentów, dla których ważna jest wygoda i innowacyjność. Wanna narożna, lewa w niezwykłym, subtelnym stylu. Znakomite miejsce relaksu i niezwykły ozdobny każdej łazienki. Asymetryczne kształty i niezwykły, elegancki wygląd. Wanna zrobione jest z akrylu opornego na ścieralność utratę koloru oraz o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych. Jest zaopatrzona w stelaż montażowy już w pakiecie. Pamiętaj by przed dokonaniem zakupu precyzyjnie przemyśleć wymiar niezbędnej wanny, jej umiejscowienie względem instalacji kanalizacyjnej oraz sposób konstrukcji (obudowanie kaflami, panel, montaż w posadzce czy stelaż). Wanna przystępna ponadto w innych wymiarach. Kaczucha.pl dla zwolenników relaksu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.