Menu

Besco Besco praktika 150x70cm wanna asymetryczna prawa + obudowa + syfon #wap-150-pp/oap-150-np/19975 150 x 70 (Praktika 150)

Cechy produktu

  • Producent Besco 
  • Kod producenta Praktika 150 
  • Wymiary 150 x 70 cm
  • Kształt narożne 
  • Strona prawa 
  • Typ asymetryczne 

Opis

Wanna asymetryczna narożna 150x70 Besco Praktika prawa

dane technologiczne:

szerokość - 150 cm
długość - 70 cm
wysokość - 58,5 cm
pojemność - 142 l
nóżki w komplecie
obudowę i syfon należy dokupić osobno

piękna asymetryczna wanna Besco Praktika 150x70 cm (wersja prawa) - to bez wątpienia najlepszy dobór, znakomite miejsce relaksu i niezwykła ozdoba łazienki. Wanna narożna o rewelacyjnych walorach dekoratywnych, w bardzo delikatnym,progresywnym stylu. Tworzona z akrylu opornego na ścieralność, utratę koloru oraz o unikatowych właściwościach termoizolacyjnych. Wyposażona jest w stelaż montażowy już w komplecie. Pamiętaj, by przed dokonaniem zakupu dokładnie przemyśleć rozmiar potrzebnej wanny, jej umiejscowienie względem instalacji kanalizacyjnej i sposób montażu (obudowanie kaflami, panel, montaż w posadzce czy stelaż). Do wanny możliwe jest dokupienie zagłówka - do wyboru w opcjach. Kaczucha.pl komfort kąpieli.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.