Menu

Besco 160 x 75 (Vista 160)

Cechy produktu

  • Producent Besco 
  • Kod producenta Vista 160 
  • Wymiary 160 x 75 cm
  • Kształt prostokątne 
  • Typ wolnostojące 

OpisWanna Vista

Materiał: Kompozyt sanitarny

wymiary: 160 x 75 cm

objętość: 185 l

Kolor: biały

Wanna dostępna w pełnym odcieniu we wszelkich kolorch palety RAL
kolor czarny +20% do ceny wanny
pozostałe kolory +100% do ceny wanny

Materiał: Kompozyt sanitarny

Produkty stworzone z kompozytu sanitarnego są wykończone szczególnie oporną warstwą Gelcoat. Dzięki zaimplementowaniu najwyższej jakości kompozytów sanitarnych, wanny wolnostojące Besco znamionują bardzo korzystne właściwości użytkowe i estetyczne. Produkty stworzone z adekwatnie dopasowanych kompozytów sanitarnych, cechuje doskonale gładka powierzchnia o nad wyraz wysokiej trwałości i niepodatności na przebarwienia. Antybakteryjne właściwości warstwy Gelcoat usprawniają utrzymanie produktu w czystości i zapobiegają rozwojowi groźnych dla zdrowia bakterii, co niejednokrotnie stanowi obfity problem w łazience.

Wanny wolnostojące

przez lata synonim luksusu przystępnego wyłącznie dla nielicznych, wybranych posiadaczy przestronnych salonów kąpielowych, o adekwatnie sporych zasobach finansowych – dziś w zasadzie niezbędny element każdej stylowej i popularnej łazienki! ewidentnie, jedną z największych zalet wanien wolnostojących, obok walorów czysto estetycznych, są niemalże nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z jednej strony, ze względu na bogactwo przystępnych modeli, kształtów, wymiarów i opcji wykończeń, taka wanna będzie doskonałym elementem jednocześnie wnętrz klasycznych, stylizowanych na salony kąpielowe retro, jak i tych ascetycznych, ultranowoczesnych łazienek, wyjętych wprost z najistotniej prestiżowych pism wnętrzarskich. W dodatku opcja dowolnego wręcz ustawienia wanny wewnątrz powoduje, iż będzie ona centralnym elementem tego pomieszczenia, bez względu na to, czy zostanie postawiona przy ścianie czy centralnie, na środku.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.