Menu

Sanitti Cinque (36C9-951D5)

Cechy produktu

  • Producent Sanitti 
  • Kod producenta 36C9-951D5 
  • Typ wolnostojące 

Opis

Sanitti jest Polską firmą produkującą artykuły wyposażenia łazienek - wanny wolnostojące, umywalki, meble łazienkowe - wszystkie produkty z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem najnowszych technice produkcyjnych. Design produktów firmy Sanitti trafi do choćby najistotniej wymagających klientów.

Wanna wolnostojąca CINQUE produkowana jest z materiału kompozytowego MINERALICAST® w skład którego wchodzi rozkruszona, oczyszczona i sproszkowana skała metamorficzna, której wiek określa się na ponad 500 mln lat zwana marmurem dolomitowym połączona ze specjalnie przeznaczoną żywicą.

Zewnętrzna powierzchnia odlanego artykułu pokryta jest niepowtarzalnym żelkotem sanitarnym, gwarantującym nieprzeciętną jakość i trwałość powierzchni.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.