Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Wentylatory chłodnicy.

Wentylatory chłodnicy

3478 produktów z 3 sklepów

strona 1 z 174

O kategorii Wentylatory chłodnicy

Układ chłodzenia samochodu jest niezbędny, ponieważ w przypadku, gdy będzie działał wadliwie, silnik może przegrzać się, a co za tym idzie, spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Lepiej jest więc wymienić uszkodzoną część w układzie chłodzenia, aniżeli mieć problemy z uszkodzonym całym silnikiem. Koszty w tym pierwszym przypadku są znacznie niższe tak więc, gdy zobaczysz wyciekający płyn z chłodnicy, przerwany przewód, itd., koniecznie odwiedź mechanika i sprawdź ceny poszczególnych części na Nokaut.pl. Prezentujemy ci wentylatory chłodnicy Spal, Tyc, Hella, Bosch. To uznani producenci, który starają się dawać swym klientom wszystko to, co najlepsze.

Wentylator chłodnicy w twym samochodzie szwankuje? Widzisz, że temperatura silnika jest znacznie wyższa niż powinno mieć to miejsce? Koniecznie sprawdź stan wentylatora. Prezentujemy ci na łamach porównywarki Nokaut.pl wentylator Spal VA15-BP70. Jest to prosty wentylator samochodowy, który idealnie będzie chłodził twą chłodnicę w samochodzie. Akcesorium posiada śmigła o średnicy 255 mm. Zasilanie 24V.Dopasowna konstrukcja sprawia, że łatwo umieścisz go w miejsce starego, uszkodzonego urządzenia.

Szukasz nowoczesnego rozwiązania do twojego samochodu? Proponujemy ci wentylator chłodnicy silnika Magneti Marelli. Jest to pojedynczy wentylator, którego śmigła kręcą się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Wentylator ma za zadanie chłodzić chłodnice, co jeszcze lepiej umożliwia jego konstrukcje. Sprzęt łatwy w montażu, z pewnością podołasz wyzwaniu. Portal Nokaut.pl powstał z myślą o osobach, które pragną w szybki sposób poznawać ceny danych artykułów różnych sklepów internetowych. Pamiętaj o tym, że z nami kupisz nowoczesne akcesoria w jak najniższej cenie. Szukasz opony, felgi, a może padł w twym samochodzie układ paliwowy? Wszelkie części, całe podzespoły znajdziesz i porównasz ich ceny dzięki Nokaut.pl.

Sprawdź też