Menu

be quiet! Shadow Rock TF 2 Procesor Chlodnica/wentylator

Cechy produktu

  • Producent be quiet! 

Opis

Shadow Rock TF 2 jest wyekwipowany w pięć 6mm rurek cieplnych. Odprowadzają one ciepło do trafnego punktu na powierzchni radiatora i zasadniczą efektywność chłodzenia zestawu na poziomie 160W TDP.

Pomysłowa koncepcja chłodzenia: Płyta podstawy i finy radiatora w Shadow Rock TF 2 są połączone bezpośrednio. Zapewnia to szybkie przenoszenie ciepła i adekwatną produktywność chłodzenia. Cicha praca standardowa dla produktów be quiet!

została osiągnięta dzięki zastosowaniu zoptymalizowanego wentylatora be quiet! 135mm. Płynna praca wentylatora zagwarantuje najkorzystniejszą równowagę pomiędzy efektywnością chłodzenia i ciszą, jest możliwa dzięki zastosowaniu dziewięciu łopatek o zoptymalizowanym kształcie i trwałego łożyska w technologii rifle.

minimalne, ukośne finy z tyłu chłodzenia ukierunkowują strumień powietrza w celu zapewnienia sprawnego chłodzenia procesora i elementów wokół gniazda Intel® albo AMD ™....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.