Menu

be quiet! Shadow Rock TF 2 Procesor Chlodnica/wentylator

Cechy produktu

  • Producent be quiet! 

Opis

Shadow Rock TF 2 jest wyekwipowany w pięć 6mm rurek cieplnych. Odprowadzają one ciepło do trafnego punktu na powierzchni radiatora i zasadniczą efektywność chłodzenia zestawu na poziomie 160W TDP.

Pomysłowa koncepcja chłodzenia: Płyta podstawy i finy radiatora w Shadow Rock TF 2 są połączone bezpośrednio. Zapewnia to szybkie przenoszenie ciepła i adekwatną produktywność chłodzenia. Cicha praca standardowa dla artykułów be quiet!

pozostała osiągnięta dzięki zastosowaniu zoptymalizowanego wentylatora be quiet! 135mm. Płynna praca wentylatora zagwarantuje najlepszą równowagę pomiędzy produktywnością chłodzenia i ciszą, jest możliwa dzięki zaimplementowaniu dziewięciu łopatek o zoptymalizowanym kształcie i trwałego łożyska w technice rifle.

minimalne, ukośne finy z tyłu chłodzenia ukierunkowują strumień powietrza w celu zapewnienia sprawnego chłodzenia procesora i części wokół gniazda Intel® albo AMD ™.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.