Menu

Chłodzenie CPU CORSAIR H115i RGB Platinum DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent CORSAIR 

Opis

kolekcja CORSAIR Hydro z kolekcji H115i RGB PLATINUM to wielofunkcyjna chłodnica procesora z 280-milimetrowym radiatorem i żywym oświetleniem RGB podświetlającym głowicę pompy, by uzyskać wyśmienite efekty świetlne.

Specjalne oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala kontrolować i synchronizować oświetlenie RGB chłodnicy ze wszystkimi urządzeniami kompatybilnymi z iCUE, pilnować temperaturę procesora i chłodziwa, a także regulować prędkości wentylatora i pompy, wszystko za pomocą jednego intuicyjnego interfejsu.

Doświadcz niesamowitej sprawności chłodzenia CORSAIR Hydro Series, z każdym wentylatorem pracującym od 400 do 2000 obr./min podczas pracy, a także zoptymalizowaną termicznie chłodnicą i cichą konstrukcją pompy gwarantującą wysoką sprawność i ciche chłodzenie.

Łatwy montaż zagwarantuje modułowy, beznarzędziowy uchwyt montażowy do prędkiego i bezbolesnego konstrukcji na wszelkich głównych gniazdach procesora. Zgodny z Intel 115x, Intel 2011/2066, AMD AM3 / AM2, AMD AM4 i AMD sTR4....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.