Menu

Chłodzenie CPU SilentiumPC Grandis 2 XE1436 SPC154

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 

Opis

W pakiecie załączone są dwa wyszukane i ciche wentylatory Sigma PRO 120-milimetrowy i 140-milimetrowy, obydwa PWM. Obfite rozmiary radiatora pozwoliły na zastosowanie wentylatorów o maksymalnej szybkości tylko 1000 obr./min.

(140 mm PWM) i 1600 obr./min. (120 mm PWM), co zapewnia cichą pracę, a także wydajność wystarczającą do schłodzenia każdego przystępnego na rynku procesora. Oba wentylatory przyłączane są do gniazda procesora dzięki dołączonemu rozgałęziaczowi i oba są automatycznie sterowane poprzez płytę główną.

SilentiumPC Grandis 2 XE1436 (łac. Obszerny) to konkretny, dwuwieżowy zestaw chłodzenia procesora przeznaczony dla najistotniej wymagających użytkowników. Wysoka sprawność to zasługa znacznej powierzchni radiatora i wysokiej jakości wykonania.

konstrukcja ma sześć rurek grzejnych (heatpipe), które odbierają ciepło z procesora w technologii XE (extreme efficiency), co oznacza,pomiędzy nimi a procesorem znajduje się cienka miedziana blaszka.

Ten ostatni zagwarantuje optymalną pracę wszelkich rurek, niezależnie od wielkości procesora....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.