Menu

Chłodzenie CPU SilentiumPC Spartan SPC208

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 

Opis

SilentiumPC Spartan 3 Pro RGB HE1024

SilentiumPC Spartan 3 Pro RGB HE1024 to wzbogacona o podświetlony wentylator LED RGB nowa wersja tego lubianego zestawu chłodzenia procesora. Jest to interesująca cenowo propozycja dla tych, którym zależy na niebanalnym wyglądzie swego PC i równocześnie na nad wyraz korzystnej kulturze działania. Podświetlany wentylator Spartana 3 Pro RGB może być synchronizowany z większością płyt głównych proponujących złącze RGB oraz z obudowami SilentiumPC z serii Armis TG RGB.

Wentylator z podświetleniem LED RGB pozwala na w pełni jednostkowe dostosowanie koloru i stylu do oczekiwań użytkownika. Użytkownik może wybrać jeden z 16 milionów odcieni i aż 6 trybów podświetlenia występujących w zróżnicowanych kombinacjach: od stałego oświetlenia na potężny kolor, poprzez tryby powolnej, stopniowej zmiany koloru czy też spokojnego oddychania, aż po agresywny stroboskop.

Spartan 3 Pro RGB korzysta z podświetlonego wentylatora Sigma Pro RGB 100 mm, którego prędkość maksymalna wynosząca 2000 obr./min gwarantuje szczególnie wysoką w tym segmencie efektywność.

Wentylator Spartana 3 Pro RGB jest wyposażony w dwa przewody jeden do zarządzania jego szybkością obrotową, a drugi do jego podświetlenia. Sterować podświetleniem można na trzy sposoby: bezpośrednio przez dołączony kontroler Nano RGB, podłączając do kompatybilnej płyty głównej, jak na dodatek synchronizując z nowoczesnym kontrolerem w obudowach SilentiumPC z kolekcji Armis TG RGB. Dołączony, manualny kontroler Nano RGB zezwala na zastosowanie wszelkich walorów wizualnych coolera Spartan 3 Pro RGB choćby wtedy jeśli użytkownik nie ma kompatybilnej płyty głównej czy pokrywy.

możliwa jest także synchronizacja z płytami głównymi wyekwipowanymi w 4-pinowe złącze RGB. Są to systemy: Asus Aura, ASRock RGB LED, EVGA RGB, MSI Mystic Light jak na dodatek 4-pinowe wyprowadzenia w płytach głównych Gigabyte z funkcją Fusion RGB. Wystarczy końcówkę przewodu RGB zestawu chłodzenia Spartan 3 Pro RGB wpiąć w odpowiednie złącze płyty głównej, a jej oprogramowanie wykryje świeże urządzenie LED.

Nie lada gratką jest możliwość pełnej synchronizacji coolera Spartan 3 Pro RGB z obudowami SilentiumPC z linii Armis TG RGB. Dzięki temu osiągalne jest zgranie podświetlenia zestawu chłodzenia CPU z paskami LED czy dodatkowymi wentylatorami LED RGB podłączonymi do nowoczesnego kontrolera pokrywy. Armisy TG RGB mogą również być podłączone do złącza RGB kompatybilnych płyt głównych wymienione wcześniej systemy aby w ten sposób zarządzać oświetleniem całego komputera z poziomu oprogramowania płyty głównej.

zestaw chłodzenia SilentiumPC Spartan 3 Pro RGB seryjnie zaopatrzony jest w komplet zapinek dla wszelkich najpopularniejszych podstawek procesorów. W przypadku jednostek AMD są to: AM2/AM2+/AM3/AM3+/AM4 oraz FM2 i FM2+. Kompatybilne gniazda układów Intela: LGA775/LGA115x.

Główne parametry:

  • podświetlony wentylator Sigma Pro LED RGB 100 mm,
  • tylko 135 mm wysokości - nadaje się do wąskich obudów,
  • kompatybilność systemu podświetlenia z obudowami SilentiumPC Armis TG RGB,
  • współpraca z systemami: Asus Aura, ASRock RGB LED, EVGA RGB, MSI Mystic Light, a także płytami głównymi Gigabyte Fusion RGB z 4-pinowymi wyprowadzeniami,
  • kontroler Nano RGB dla obsługi podświetlenia w pozostałych systemach,
  • pasta Pactum PT-1 1,5g (4.0W/M.K) w pakiecie.


EAN: 5903018660257
Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
Kod dostawcy: SPC208
Podstawka / Blok CPU: Aluminiowo-Miedziany
Radiator: Aluminiowo-Miedziany
Gniazdo procesora: LGA1151
szybkość wentylatora (maks.): 2000 obr./min
prędkość wentylatora (min.): 800 obr./min
wariant chłodzenia: Aktywne
technologia chłodzenia: Powietrzem
ilość wentylatorów: 1
Wentylator: 10 cm
liczba rurek Heatpipe: 4
wymiary: 110×82×135 mm
Waga: 476 g
Pozostałe atrybuty: Współczynnik TDP: 150 W rodzaj: wieża Rurki cieplne: 4 Wentylator: 1 (Sigma Pro RGB 100 mm) kolor LED: RGB Łożysko: hydrauliczne Żywotność: 50.000 h Wtyczka: 4-pin PWM (moc) + 4-pin (RGB)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.