Menu

NATEC Wentylator do zasilacza/obudowy Genesis Hydrion 120 czerwony LED

Cechy produktu

  • Producent NATEC 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

Wentylator do zasilacza/obudowy Genesis Hydrion 120 czerwony LED
HYDRION 120
WENTYLATORY GENESIS HYDRION 120
Cichy, skuteczny i spektakularny wentylator to nieprzeciętne uzupełnienie każdego gamingowego peceta. Najnowsze tytuły gier wymagają od naszych komputerów coraz więcej wysiłku i efektywnej pracy na najwyższych obrotach. Ilość wentylatorów, jakie dostajemy w komplecie z obudową, z czasem staje się niewystarczająca. Z pomocą przychodzą wtedy dodatkowe wentylatory Genesis zadbało, aby te z serii Hydrion spełniły wymagania.
CICHE I wydajnE
Pierwsza rzeczą, jaka potrafi zirytować w wentylatorze, jest jego głośność. Dlatego Hydrion 120 są skonstruowane tak, żeby poziom hałasu nie przekraczał 20 dB, czyli nie wychodził ponad poziom delikatnego szeptu. Dodatkowym atutem są gumowe podkładki antywibracyjne umieszczone we wszelkich miejscach mocowania śrub z obydwu stron wentylatora. Prędkość obrotowa na poziomie 1000 RPM oraz poziom przepływu powietrza równy 42.1 CFM korzystny poziom wydajności Hydriona.
WYBIERZ SWÓJ KOLOR
Wentylatory Hydrion 120 odznaczają się nie tylko sprawnością. Jeszcze powłoka wizualna została dopracowana tak, żeby każdy znalazł tu coś dla siebie. Hydrion pozostał zaopatrzony w 15 wysokiej jakości diod LED, rozmieszczonych w środku obręczy daje to interesujący efekt wizualny.
artykuł jest przystępny w czterech wersjach kolorystycznych: Czerwony, Niebieski, Zielony, Biały: tak, by można było odcień podświetlenia do własnych preferencji albo posiadanego już sprzętu.
EAN: 5901969411287
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: NGF-1166
Przepływ powietrza: 42.1 cfm
wariant chłodzenia: energiczne
technologia chłodzenia: Powietrzem
liczba wentylatorów: 1
Wentylator: 12 cm
Poziom hałasu: 18.8 dB
wymiary: 120 x 120 x 25 mm
Pozostałe atrybuty: szybkość obrotowa 0 - 1000 RPM

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.