Menu

Wentylator do obudowy Cooler Master Masterfan 120R ARGB R4-120R-20PC-R1

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

MASTERFAN MF120R ARGB

MasterFan MF120R jest nowym członkiem rodziny MasterFan, będąc wyjątkowym rozwiązaniem z zakresu wentylacji oraz chłodzenia. Zaprojektowany dla Case modderów z PC-tami obsługującymi podświetlenie adresowalne RGB, którzy chcą cieszyć się pełną gammą i kompletną personalizacją dowolnego elementu. Kolekcja MF120R została wyekwipowana w cały szereg funkcjonalności takich jak redukcja szumów, która rewelacyjnie wykorzystuje konstrukcję łopatek wentylatora, ulepszoną harmonię podczas pracy, nie rezygnując równocześnie z wydajności.

GUMOWE WYKOŃCZENIE
Redukcja hałasu, dzięki gumowym uchwytom do montażu, które absorbują wibrację oraz dźwięk w trakcie pracy wentylatora.

ADRESOWALNE PODŚWIETLENIE RGB
Ciesz się całkowitą paletą odcieni,, a także dowolną personalizacją, dzięki wysokiej jakości podświetleniu. Dokument kompatybilności z Asus Aura, ASRock RGB, a także MSI RGB.

HYBRYDOWY DESIGN

podczas projektowania MF120R ARGB inspiracją była kompozycja silników odrzutowych oraz śmigłowców. Dzięki połączeniu tych dwóch komponentów, udało się uzyskać udoskonalone ciśnienie statyczne jednocześnie nie rezygnując z przepływu powietrza.

sensor SMART DLA OCHRONY PRZED BLOKADĄ PRACY
Inteligentne czujniki chronią kable i elementy przed zahaczeniem, zniszczeniem lub pociągnięciem przez wentylator. Przewody lub inne elementy blokujące pracę wentylatora będą już tylko wspomnieniem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.