Menu

Wentylator do obudowy Cooler Master Masterfan 140R ARGB R4-140R-15PC-R1

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

MASTERFAN MF140R ARGB

MasterFan MF140R jest nowym członkiem rodziny MasterFan, będąc wyjątkowym rozwiązaniem z zakresu wentylacji oraz chłodzenia. Zaprojektowany dla Case modderów z PC-tami obsługującymi podświetlenie adresowalne RGB, którzy chcą radować się pełną gammą , a także kompletną personalizacją dowolnego elementu. Kolekcja MF140R została wyposażona w cały szereg funkcjonalności takich jak redukcja szumów, która wyśmienicie wykorzystuje konstrukcję łopatek wentylatora, lepszą harmonię w trakcie pracy, nie rezygnując równocześnie z sprawności.

GUMOWE WYKOŃCZENIE
Redukcja hałasu, dzięki gumowym uchwytom do konstrukcji, które absorbują wibrację, a także dźwięk w trakcie pracy wentylatora.

ADRESOWALNE PODŚWIETLENIE RGB
Ciesz się pełną paletą barw, oraz dowolną personalizacją, dzięki wysokiej jakości podświetleniu. Atest kompatybilności z Asus Aura, ASRock RGB i MSI RGB.

HYBRYDOWY DESIGN
podczas projektowania MF140R ARGB inspiracją była kompozycja silników odrzutowych, a także śmigłowców. Dzięki połączeniu tych dwóch komponentów, udało się uzyskać udoskonalone ciśnienie statyczne jednocześnie nie rezygnując z przepływu powietrza.

sensor SMART DLA OCHRONY PRZED BLOKADĄ PRACY
Inteligentne czujniki chronią kable i komponenty przed zahaczeniem, zniszczeniem lub pociągnięciem przez wentylator. Przewody albo inne komponenty blokujące pracę wentylatora będą już tylko wspomnieniem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.