Menu

Wentylator do obudowy SilentiumPC Stella HP RGB 140 PWM SPC236

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

Wentylator SilentiumPC Stella HP RGB 140 PWM to efektywna, wysokociśnieniowa kompozycja wyposażona w pełne podświetlenie LED RGB dziewięciu specjalnie wyprofilowanych łopatek. Wysokie ciśnienie statyczne sprawia, iż wentylator Stella HP sprawdzi się nie tylko w obudowach,na dodatek na gęstych chłodnicach zestawów chłodzenia cieczą (np.

AIO), rozświetlając wytwornie skomponowany zestaw komputerowy. Funkcja PWM wentylatora zezwala na automatyczną regulację prędkości obrotowej zależnie od temperatury procesora. Optymalnie dopasowana i skonfigurowana krzywa w UEFI płyty głównej zapewni wyjątkowo dobrą kulturę działania a także wysoką efektywność wentylacji zależnie od preferencji użytkownika.Korzyści: zaawansowana kompozycja - w rotorze każdego wentylatora umieszczono 9 diod RGB, których odcień zależy od wybranego trybu.

Pełna synchronizacja z podświetleniem płyty głównej, pamięci RAM, czy np. Pokrywy jest realna dzięki czemu, iż wentylator SilentiumPC Stella HP RGB 140 PWM zaopatrzony jest w ustandaryzowane złącze RGB 4-pin, które jest kompatybilne z większością gniazd RGB na płytach głównych.W rotorze każdego wentylatora umieszczono 9 diod RGB, których kolor zależy od wybranego trybu.

Pełna synchronizacja z podświetleniem płyty głównej, pamięci RAM, czy np. Obudowy jest możliwa dzięki czemu, że wentylator SilentiumPC Stella HP RGB 140 PWM zaopatrzony jest w ustandaryzowane złącze RGB 4-pin, które jest kompatybilne z większością gniazd RGB na płytach głównych.

szykowny wygląd - klasycznie czarnypokrywy wentylatora i możliwość całkowitego wyłączenia podświetlenia LED sprawiają, iż Stella HP RGB 140 PWM będzie wyśmienicie współgrać z zestawem komputerowym bez względu na to czy obecnie mamy ochotę na obfitość kolorów promieniujące z pokrywy czy też stonowany, wyszukany wygląd.

Kultura pracy - progresywne łożysko HBS (Hydraulic Bearing System), specjalnie wyprofilowane łopatki wirnika, a także dostosowywana automatycznie prędkość obrotowa (funkcja PWM) zapewniają wentylatorowi Stella HP RGB 140 PWM wysoką kulturę działania.

Gumowe podkładki - zastosowane na ramce wentylatora gumowe podkładki eliminują ewentualne wibracje. Rozdzielacz PWM + RGB - każdy wentylator Stella HP RGB 140 PWM wyekwipowany jest w rozdzielacz sygnału PWM oraz RGB na końcu przewodów, co pozwala połączać kilka wentylatorów ze sobą i zsynchronizować ich prędkości obrotowe, a także oświetlenie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.