Menu

Wentylator SilentiumPC Mistral 80

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

Wentylator dedykowany do obudów komputerowych, Mistral 80 marki SilentiumPC, to młodszy brat lubianego na rynku Zephyr'a. Właściwości różniące oba wentylatory to przede wszystkim ilość generowanych przez łopatki obrotów na minutę oraz poziom produkowanego hałasu.

Wentylator ten pracuje z prędkością 1800 obrotów na minutę, kreując hałas na poziomie 21 dBA. Przepływ powietrza jaki generują łopatki wentylatora jest na poziomie 35.87 CFM. Seria Mistral znamionuje się zwiększoną efektywnością i odnajdzie wykorzystanie u entuzjastów niskich temperatur.

tradycyjnie czarny kolor wentylatora nieprzeciętnie współgra z większością obudów, a opleciony przewód zasilający pomaga w utrzymaniu porządku w kablach prosto się układa. W pakiecie znajdują się także śruby montażowe i odpowiedzialne za redukcję drgań silikonowe podkładki pod śruby.

Wysoką kulturę pracy wentylatory Mistral zawdzięczają postępowemu łożysku FDB (Fluid Dynamic Bearing). Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest przedłużona, niżeli ma to miejsce w ślizgowych łożyskach, żywotność wynosząca nawet do 50000 h....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.