Menu

Wentylator SilentiumPC Sigma HP 120 Corona RGB SPC194

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

Wentylator SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm to skuteczna i wysokociśnieniowa budowa zaopatrzone w podświetlaną obręcz i 9 specjalnie wyprofilowanych łopatek. Dzięki temu spełni oczekiwania on nie tylko w obudowie, ale także na chłodnicy zintegrowanego zestawu chłodzenia cieczą (All-In-One), rozświetlając szykownie skomponowany zestaw komputerowy. Zainteresowani poprawą wentylacji jak i wyglądu swego komputera mogą wybrać pomiędzy jednym wentylatorem, a zestawem Sigma HP Corona RGB KIT złożonym z trzech wentylatorów wraz z dołączonym kontrolerem Nano RGB.

Każdy wentylator Sigma HP Corona RGB 120 mm ma zaimplementowane 18 jasnych punktów LED RGB, które mogą świecić na praktycznie dowolny, wybrany przez użytkownika kolor. Zarządzanie barwą pojedynczego wentylatora Sigma HP Corona RGB 120 mm może odbywać się na jeden z 2 sposobów, dzięki czemu, że korzysta on z ustandaryzowanego, 4-pinowego złącza RGB, który jest kompatybilny z większością płyt głównych i innymi produktami SilentiumPC.

klasycznie czarny oraz łopatek wentylatora, jak także możliwość całkowitego wyłączenia podświetlenia LED powodują, że Sigma HP Corona RGB będzie nieprzeciętnie współgrać z zestawem komputerowym bez względu na to czy obecnie mamy ochotę na tęczę promieniującą z pokrywy czy również stonowany, wytworny wygląd.

Wentylatory SilentiumPC Sigma HP Corona RGB wyposażone są w 9 specjalnie zaprojektowanych łopatek, co zagwarantuje wysokie ciśnienie statycznej całej konstrukcji. Dzięki temu, wentylatory te sprawdzą się nie tylko w obudowie, ale także na chłodnicy zestawu chłodzenia cieczą. Przepływ powietrza wynosi 35 CFM, zaś maksymalna prędkość obrotowa to około 1500 obr./min. Sterowanie prędkością rotora odbywa się poprzez regulację napięcia zasilającego.

Pojedynczy wentylator SilentiumPC Sigma HP Corona RGB 120 mm można podłączyć bezpośrednio do płyty głównej zaopatrzonej w kompatybilne złącze RGB lub do kontrolerów Aurora Sync i Aurora Sync Pro w obudowach w obudowach Armis z linii TG RGB. Wykorzystanie przejściówek lub dodatkowych rozdzielaczy poszerza możliwości synchronizacji. Obsługiwane systemy RGB płyt głównych to: ASRock RGB Polychrome Sync, Asus Aura Sync, Biostar VIVID LED, EVGA RGB Header, Gigabyte RGB Fusion (4-pin) i MSI Mystic Light.


Akcesoria w komplecie
Przewody do połączenia i synchronizacji podświetlenia RGB do kompatybilnej płyty głównej lub do kontrolera Aurora Sync Pro w wybranych obudowach SilentiumPC, Adapter umożliwiający podłączenie zestawu do kontrolera Aurora Sync w wybranych obudowach SilentiumPC, komplet śrubek montażowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.