Menu

Wentylator SilentiumPC Sigma PRO 140 PWM - SPC137

Cechy produktu

  • Producent SilentiumPC 
  • Rodzaj wentylator 

Opis

Sigma Pro 140 PWM to uniwersalny wentylator z przeznaczeniem do zastosowania w miejscach jednocześnie dla wentylatorów 120 i 140mm. Jest to możliwe dzięki specjalnej obudowie wentylatora, a także adapterowi do konstrukcji.

zastosowanie pokaźniejszego wentylatora na chłodzeniu CPU, czy obudowie ( o ile wokół jest dostatecznie dużo miejsca), pozwali na poprawę wydajności i obniżenie poziomu hałasu niskim kosztem. PWM w nazwie oznacza zastosowanie mechanizmu pozwalającego na automatycznie sterowanie obrotami w spektrum 500-1400 obr./min.

poprzez większość płyt głównych przystępnych na rynku. Specjalna budowa pozwala na pracę już przy zasilaniu 5V, oznacza to że wentylatory te kompatybilne są z kontrolerami obrotów występującymi w obudowach SilentiumPC.

W komplecie znajdują się także odpowiedzialne za redukcję drgań silikonowe podkładki pod śrubki.rozmiary wentylatora: 140 × 140 × 25 mm, wentylator podpinany za pomocą wtyczki 4 pin....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.