Menu

Wentylator ścienny Dospel STYL 120 S-P 007-0003P domowy łazienkowy z przepustnicą

Cechy produktu

  • Producent DOSPEL 
  • Rodzaj wyciągowy 

Opis

Domowy wentylator ścienny łazienkowy z przepustnicą Dospel fason 120 S-P 007-0003P w wersji standard o średnicy 120 mm. Innowacyjny wentylator wyciągowy producenta Dospel w wersji standard z przepustnicą do zastosowania domowego.

Wentylator asygnowany jest do usuwania zużytego powietrza, wilgoci i skażeń w kuchniach, łazienkach, biurach i innych pomieszczeniach użytkowych. Podnosi komfort użytkowania pomieszczeń, zapobiega rozwijaniu się grzybów i bakterii - wspiera wentylację grawitacyjną.

dołączona przepustnica uniemożliwia powstawaniu ciągu wstecznego i zabezpiecza przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Przedłuża ona króciec wentylatora o 37 mm. Wentylator oparty o wysokiej jakości łożyska ślizgowe służy wyłącznie do konstrukcji naściennego.

Wentylator ścienny może odprowadzać powietrze równocześnie bezpośrednio na zewnątrz budynku jak i do istniejącej instalacji wentylacji grawitacyjnej (komina). Wentylatory z kolekcji fason występują w wersjach: (S) charakterystycznej (WP) z wyłącznikiem pociąganym i kablem zasilającym (WC) z wyłącznikiem czasowym (WCH) z wyłącznikiem czasowym i czujnikiem wilgotności - higrostatem zalety: stylowy wygląd mocne wykonanie cienki panel przedni (20 mm) wysoka produktywność energooszczędny - max 17W ciche i bezobsługowe łożyska ślizgowe max 46dB / 3m wbudowana siatka przeciw owadom silnik wyposażony w zabezpieczenie cieplne przed przegrzaniem tworzony z ABSu niepodatnego na działanie promieni UV (żółknięcie) zawór zwrotny w zestawie gwarancja 60 miesięcy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.