Menu

Akcesoria ogrodowe Karcher - wąż ogrodowy PrimoFlex Plus 3/4" 25 m

Cechy produktu

  • Długość 25 m
  • Średnica 3/4 "

Opis

Wąż nie zawiera szkodliwych dla zdrowia ftalanów, kadmu, baru ani ołowiu. Specjalna powłoka zapobiega narastaniu glonów wewnątrz węża, a wysoka tolerancja na temperaturę zagwarantuje bezpieczne przechowywanie w okresie zimowym i pozwala na zasilanie sprzętów wysokociśnieniowych podgrzaną wodą.

Wyjątkowo rozciągliwy, nie zagina się i nie skręca. Oporny na działanie ciśnienia, umocniony włóknem DuPont™ Kevlar®. Ciśnienie rozrywające 45 bar. Wysoka tolerancja na temperaturę -20 do +65 °C. 15-letnia gwarancja.

parametry I zalety 15 lat gwarancji 3 warstwy-wytrzymały na zaginanie i skręcanie Ciśnienie rozrywające 30 bar Wąż ogrodowy niepodatny na ciśnienie Wysoka tolerancja temperaturowa od -20 do +65 °C umocniony włóknem DuPont™ Kevlar® – Wysoka oporność na czynniki zewnętrzne warstwa środkowa nieprzezroczysta uniemożliwia rozwojowi glonów wewnątrz węża

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.