Menu

Waldbeck Steelflow 25 Wąż ogrodowy stal nierdzewna 750cm pistolet natryskowy ręczny

Cechy produktu

  • Producent Waldbeck 
  • Długość 7.5 m

Opis

Fontanna wody! Wąż ogrodowy Steelflow 25 marki Waldbeck to koniec suchych dni w ogrodzie. Przy użyciu tego węża można podlewać kwiatki i trawnik i nawadniać grządki bez żadnego wysiłku. Dzięki długości 7,5 m wąż dostarczy życiodajną wodę wszędzie tam, gdzie jest konieczna.

stabilny i elastyczny płaszcz ze stali szlachetnej uniemożliwia uszkodzeniom, na które wąż jest narażony każdego dnia w ogrodzie, takim jak przegryzienie przez psa, przecięcie przez kosiarkę lub narażenie na warunki atmosferyczne (słońce, wiatr, zła pogoda).

Wąż nawadniający Steelflow 25 producenta Waldbeck dostarczamy wraz z pistoletem natryskowym, który posiada 8 ustawień strumienia wody – od niewielkiego natryskiwania do silnego strumienia wody – każdy wynajdzie coś dla siebie.

Łatwe łączenie elastycznego węża z kurkiem czerpalnym zezwala na system wtykowych szybkozłączek, dzięki któremu pistolet można w prosty sposób podłączyć do węża, a wąż do kurka czerpalnego. Końcówki węża mają miękkie pierścienie (manszety) gumowe broniące przed urazami rąk.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.