Menu

Waldbeck Water Wizard 22 Elastyczny wąż ogrodowy8 funkcji 22,5 m zielony

Cechy produktu

  • Producent Waldbeck 
  • Długość 22.5 m

Opis

Dzięki elastycznemu wężowi ogrodowemu Water Wizard marki Waldbeck poplątane, ciężkie albo zagięte węże ogrodowe to już przeszłość. Wąż jest lekki jak piórko i składa się z połączenia lateksu i nylonu, opracowanego w przemyśle lotniczym.

Po podłączeniu ciśnienia rozciąga się on na 3-krotność swojej długości, czyli na około 22,5 m. Po użyciu opróżnia się sam z wody, a materiał kurczy się ponownie do swej pierwotnej długości, zwijając się przy tym samoistnie.

Nie ma zatem możliwości splątania się albo zagięcia węża. Wąż elastyczny dostarczamy wraz z pistoletem natryskowym, który ma 8 ustawień strumienia wody - od niedużego natryskiwania do silnego strumienia wody - każdy odnajdzie coś dla siebie.

Wąż sprężysty marki Waldbeck posiada szybkozłączkę, tak żeby można było podłączać się do już istniejących systemów wodnych; szybkozłączka jest kompatybilna z większością standardowych systemów, takich jak Gardena albo Kärcher.

W ten sposób – prosto i bezproblemowo – zespoisz myjkę wysokociśnieniową lub zraszacz do trawników z Water Wizard. Dodatkowo udoskonalono zamocowanie węża i szybkozłączek – składa się ono teraz ze stabilnej obejmy metalowej zapobiegającej wyrwaniu albo oderwaniu.

dostępne kolory & długości: zielony 22,5 m, niebieski 15 m (nr kat. 10027112), zielony 15 m (nr kat. 10031250), niebieski 22,5 m (nr kat. 10027114), niebieski 30 m (nr kat. 10027116), zielony 30 m (nr kat.

10027117)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.