Menu

Waldbeck Water Wizard 30 giętki wąż ogrodowy 8 funkcji 30 m czarny

Cechy produktu

  • Producent Waldbeck 
  • Długość 30 m

Opis

Woda wystąp! Wąż ogrodowy Waldbeck Water Wizard 30 to nieduży mistrz nawadniania, przerastający sam siebie. Od tej chwili nie będziesz chciał podlewać inaczej. Giętki wąż ogrodowy Waldbeck Water Wizard 30 uwydatnia się lekkością, nie zagina się i nie stwarza supłów.

na pewno dostarczy ci radości płynącej z podlewania, niemal bez twego własnego udziału. Dwuwarstwowy materiał, z którego został wykonany wąż, rozciąga się do trzykrotnej długości, osiągając aż 30 m.

Po użyciu wąż opróżnia się samoistnie, kurczy do swej pierwotnej długości i automatycznie zwija. Załączony pistolet natryskowy ma 8 ustawień strumienia wody - od drobnego natryskiwania do silnego strumienia - każdy odszuka coś dla siebie.

wyjątkowo odporny na rozerwanie nylonowy materiał i zrównoważone metalowe zaciski pomiędzy wężem i szybkozłączkami, pasujące do wszelkich charakterystycznych systemów, gwarantują długą radość z stosowania sprzętu.

Niezastąpiony pomocnik w ogrodzie: Wąż ogrodowy Waldbeck Water Wizard 30, sprawi,niewątpliwie polubisz podlewanie. Przystępne odcienie i długości: czarny 30 m, czarny 15 m (pozycja 10031311), czarny 22,5 m (art 10031312), pomarańczowy 30 m (art 10031313)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.