Menu

Aneros - Trident Maximus biały - Masażer prostaty

Cechy produktu

  • Producent Aneros 

Opis

Masażer cechuje unikatowa elegancja i piękno. Zaprojektowano go z myślą o anatomii męskiego ciała tak, żeby każda nierówność masażera dawała użytkownikowi przyjemność. To model dla bardziej innowacyjnych użytkowników masażerów prostaty, którzy potrafią kontrolować ruchy masażera przy pomocy skurczy mięśni zwieracza. Trzon został zaprojektowany zgodnie z typem MAMA ( Multi-Axial Motion Architecture). Pozwala na on ruchy masażera na boki jednocześnie z ruchem w górę i dół a także w przód oraz w tył.

Aneros to linia bezdotykowych i prozdrowotnych masażerów, które zostały dedykowane do stymulacji prostaty. Produkty tej marki zostały opatentowane w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Gadżety od Aneros są wyjątkowo nowoczesne i estetyczne. Charakteryzuje je wysoka efektywność wykorzystywania i pełne bezpieczeństwo.


produkowano z wysokiej jakości medycznego silikonu, niezawierającego ftalanów i bezpiecznego dla skóry. Towar testowany dermatologicznie. Jest wodoodporny, dlatego bez obaw możesz zabrać go do wanny czy pod prysznic. Po zakończeniu zabawy, łatwo umyjesz swoją zabawkę przy pomocy wody z mydłem. Pamiętaj,podczas zabawy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody.

atrybuty dodatkowe:
  • Szerokość czubka: 2,5 cm
  • Szerokość części środkowej: 2,5 cm
  • Odległość do wypustki masującej krocze: 4,1 cm
  • Głębokość penetracji: 10,2 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.