Menu

Aneros - Trident MGX biały - Masażer prostaty

Cechy produktu

  • Producent Aneros 

Opis

Masażer charakteryzuje unikatowa elegancja i piękno. Zaprojektowano go z myślą o anatomii męskiego ciała tak, aby każda nierówność masażera dawała użytkownikowi przyjemność. To model dla bardziej zaawansowanych użytkowników masażerów prostaty, którzy potrafią kontrolować ruchy masażera za pomocą skurczy mięśni zwieracza. Trzon został zaprojektowany zgodnie z typem MAMA ( Multi-Axial Motion Architecture). Umożliwia on ruchy masażera na boki jednocześnie z ruchem w górę i dół a także w przód i w tył.

Aneros to linia bezdotykowych i prozdrowotnych masażerów, które zostały przeznaczone do stymulacji prostaty. Produkty tej marki zostały opatentowane w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Gadżety od Aneros są wyjątkowo progresywne i estetyczne. Charakteryzuje je wysoka efektywność używania i pełne bezpieczeństwo.


wytwarzano z wysokiej jakości medycznego silikonu, niezawierającego ftalanów i bezpiecznego dla skóry. Produkt testowany dermatologicznie. Jest wodoodporny, dlatego bez obaw możesz wziąć go do wanny czy pod prysznic. Po zakończeniu zabawy, prosto umyjesz swoją zabawkę przy pomocy wody z mydłem. Pamiętaj,w trakcie zabawy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody.

cechy uzupełniające:
  • Szerokość czubka: 1,8cm
  • Szerokość środkowa: 2,5cm
  • Odległość do wypustki masującej krocze: 4,1cm
  • Głębokość penetracji: 10,2cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.