Menu

B Swish - Bnaughty Deluxe Unleashed różowy - Wibrujące jajeczko

Cechy produktu

 • Producent B Swish 

Opis

Wibrujące jajeczko ze zdalnym sterowaniem to przyjemność na niepotkanym wcześniej poziomie. Konwencjonalne, wielofunkcyjne jajeczko, które rewelacyjnie leży wewnątrz damskiego ciała. Dopasowuje się do niego i pobudza, drgając w rytm jednego z sześciu programów. Bezprzewodowy pilot pozwala kobiecie albo partnerowi na zmianę funkcji. Jajeczko doskonale sprawdza się jednocześnie w trakcie zabaw solowych jak i tych w towarzystwie. Produkt dla każdego, kto chce urozmaicić swoje życie erotyczne i pozwolić sobie na nowe doznania

Pochodzący z Los Angeles B Swish rozpoczął swoją działalność w 2007 roku i szybko zdobył rozpoznawalność lidera bieżących trendów w branży artykułów erotycznych. Ich głównym atutem są masażery osobiste. Produkty tej firmy projektowane są z trosceą o równowagę pomiędzy komfortem i funkcjonalnością. Masażery B Swish zbudowane są z wyłącznie tworzyw spełniających wszelkie konieczne międzynarodowe standardy i w ich składzie nie znajdują się żadne zgubne dla zdrowia substancje.

artykuł został stworzony z wysokiej jakości plastiku ABS. Jest to materiał twardy i niepodatny na zarysowania i kwasy, tłuszcze, sole. Nie odkształca się pod wpływem zmian w temperaturach i jest w 100% nietoksyczny i bezpieczny w kontakcie z ciałem człowieka. Jajeczka wykonano także z wysokiej jakości medycznego silikonu, niezawierającego ftalanów i bezpiecznego dla skóry. Artykuł testowany dermatologicznie. Jest wodoodporny, dlatego bez obaw możesz wziąć go do wanny czy pod prysznic. Po zakończeniu zabawy, łatwo umyjesz swoją zabawkę przy pomocy wody z mydłem. Pamiętaj,w trakcie zabawy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody.

  właściwości dopełniające:

  • Zasilanie 2xAAA w pilocie, 1xAA w jajeczku (brak baterii w pakiecie).
  • Czas pracy do 3h.
  • Pokrycie silikonowe, można czyścić wodą z mydłem albo środkami czyszczącymi do akcesoriów erotycznych.
  • Materiał: plastik ABS, silikon.
  • Średnica 3,5 cm, długość 9,1 cm.

  Opinie - 0 opinii

  + Dodaj opinie

  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.