Menu

Fifty Shades of Grey - Display Feel It Baby

Cechy produktu

  • Producent 50 Shades of Grey 

Opis

W piękną pogodę nic nie smakuje tak korzystnie jak piwo na świeżym powietrzu. A kiedy w końcu uda Ci się wygospodarować na nie czas, ruszyć do sklepu i nareszcie nabyć schłodzoną butelkę złocistego napoju, już nic nie jest w stanie zepsuć Ci humoru. Chyba, iż okaże się, iż nie masz przy sobie nic, co mogłoby ją otworzyć.

Z pomocą przychodzi czarny pasek z otwieraczem, który jest nie tylko ładny, lecz i użyteczny. Dzięki niemu takie sytuacje, jak opisana powyżej, nigdy się nie powtórzą. Możesz nie zabrać ze sobą portfela, kluczy albo zapalniczki, ale przecież nie sposób zapomnieć o spodniach. A ponieważ pasek będzie za każdym razem z Tobą, żaden kapsel już Cię nie zaskoczy. Mając go, w optymalnej chwili zabłyśniesz w towarzystwie i uratujesz nie jedną kobietę, rozkładającą ręce z bezradności. Elementy metalowe paska pozostały wyprodukowane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu poprzez długi czas utrzymają swój interesujący wygląd. Użyć otwieracza, nie musisz ściągać paska. Chyba, iż akurat masz na to ochotę.

aczkolwiek technik otwierania piwa jeszcze nikt nie zliczył, pasek z otwieraczem to sposób w pełni bezpieczny, bez strat w postaci zgiętych kluczy czy wyłamanych zębów. Jego posiadanie to symbol każdego imprezowego weterana. Dając go w prezencie, sprawisz ogromną radość każdemu miłośnikowi piwa.Gadżet w pigułce:

- dostosowywana długość paska
- stworzony z materiału
- komponenty metalowe wyprodukowane ze stali rdzoodpornej

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.