Menu

Masażer Marc Dorcel Dual Orgasms

Cechy produktu

  • Producent Marc Dorcel (FR) 

Opis

konkretny sprzęt orgazmowy od Marc Dorcel - DUAL ORGASMSMożna powiedzieć, ze ten jeden super wibrator to trzy gadżety w jednym:idealny masażer łechtaczki o potężnej mocy potrafiącej doprowadzić kobietę do orgazmu w 5 minutKlasyczny wibrator z koralami, obracającymi się tak żeby pobudzać i masować wewnętrzne ścianki pochwyStymulator punktu G z wygiętą końcówką posiadającą mechanizm wykonujący ruch obrotowy, tak żeby łatwiej i skrupulatniej podrażniać punkt G.Dwa konkretne silniki zapewniają wyjątkowo silną i wszechstronną stymulację.

Wibrująca główka posiada 7 trybów rotacji, a wbudowane w korpus kulki wirują w zakresie 360 stopni, pozwalając na stymulację pochwy. Wygięta końcówka zezwala na precyzyjną stymulację punktu "G" Dual Orgasms jest wytwarzany zmiękkiego silikonu medycznego - wolnego od ftalanów, bezpiecznego dla skóry i miłego w dotyku.Dual Orgasms:dwa silnikiwykonany z silikonu medycznego, wolnego od ftalanówzasilanie akumulatorem ładowanym z USBstymulacja łechtaczki - 7 trybów wibracjistymulacja pochwy i punktu "G" - 7 trybów rotacjikulki wirujące w zakresie 360 stopniwodoodpornyWirujące kulki stymulujące skrupulatnie wnętrze pochwyMasażer łechtaczki o niezwykłej mocy, stworzony z wyjątkowo delikatnego sylikonu jakości medycznej.

Delikatny w dotyku niezwykle mocny w działaniu. Potrafi doprowadzić do orgazmu w 5 minut.Specjalna główka obracająca się tak żeby stymulować punkt G jak żaden sprzęt do tej pory. Posiada aż 7 rożnych rodzajów stymulacjiMiejsce do wpięcia ładowarki.

Do każdego DUAL ORGASMS dodany jest przewód ładujący, zakończony wyjściem USB. Nadaje się od każdej ładowarki z wyjściem USB, np. Ładowarek telefonicznych.Pełne rozmiary tej niesamowitej maszyny:Długość 23,50 cmŚrednica główki masującej łechtaczkę 4,5cmŚrednica wibratora 3,4cmZasilanie i pozostałe informacje technicznePrzycisk włączania i wyłączania ON/OFF Należy przytrzymać go około 3 sekundSterowanie rotacjami części użytkowanej jako wibrator (7 przeróżnych funkcji)Sterowanie wibracjami cześć masującej łechtaczkę (7 stopni wibracji)...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.