Menu

Nexus G-Play+ Large (czarny)

Cechy produktu

  • Producent Nexus (UK) 

Opis

Nexus G-Play+ to masażer intymny o specjalnie wyprofilowanym kształcie, dzięki czemu jego użytkowanie może sprawiać przyjemność zarówno Panom, jak i Paniom. Dostępny jest w trzech rozmiarach. Posiada pięć przeróżnych programów wibracji.


G-Play+ to lepszy G-Play, który nie jest już zasilany przy pomocy baterii, a który ma w swym wnętrzu pojemny akumulator.G-Play+ wyprodukowany jest z najwyższej jakości silikonu medycznego, bez dodatku ftalanów. Pamiętaj, żeby po użyciu umyć go przy pomocy ścierki nawilżonej wodą z mydłem antybakteryjnym. Wybieraj jedynie lubrykanty na bazie wody, gdyż inne mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia materiału.

użytkowanie towarów Nexus zapewnia nie tylko doskonałe doznania,w dodatku ulepszenie ukrwienia gruczołu prostaty. Gruczoł ten dla nas – mężczyzn jest nad wyraz istotny. Prostata jest narządem mięśniowo-gruczołowym, umiejscowionym w miejscu połączenia drogi moczowej z płciową. Wydziela substancję, która stanowi 25% spermy. Wydzielina ta ma wielkie znaczenie przy zapłodnieniu,ponadto znacząco wpływa na satysfakcję seksualną. Ożywia ruch plemników i rozszerza masę wytryskową. U mężczyzn, zwłaszcza po 40 roku życia, niejednokrotnie dochodzi do przerostu prostaty, efektem czego pojawiają się kłopoty z oddawaniem moczu i czynności seksualnych. Statystyki mówią, że około 30-40% panów między 40. A 60. Rokiem życia odczuwa dolegliwości związane z jej schorzeniami.

Nexus to brytyjska firma znana na rynku międzynarodowym z produkcji pionierskich artykułów uatrakcyjniających życie seksualne równocześnie kobiet, jak i mężczyzn. Jej powstanie wiązało się z poczuciem, iż tam gdzie kobiety miały pokaźny wachlarz rozmaitych towarów do dyspozycji, oferta skierowana do panów była wyjątkowo ograniczona. Zmieniło się to wraz z wejściem na rynek masażera prostaty Excel, laureata nagrody za najkorzystniejszy dizajn artykułu na gali Brussels Erotica Awards w 2006 r. Rok później, gdy na rynku pojawił się Vibro, Nexus znów udowodnił, iż nie ma sobie równych. Towar ten stał się absolutnym bestsellerem i punktem zwrotnym na rynku artykułów erotycznych dla mężczyzn.

Oferta Nexusa składa się wyłącznie z najwyższej jakości produktów, wyprodukowanych z najkorzystniejszych dostępnych tworzyw, jak silikon klasy medycznej i wytrzymała stal nierdzewna. Każdy z nich charakteryzuje innowacyjny dizajn wyróżniający ich funkcjonalność.

Serce Nexusa gromadzi się w Londynie, nad brzegiem Tamizy, w cieniu monumentalnego Tower Bridge, gdzie grupa oddanych projektantów i wytwórców nieprzerwanie pracuje nad kolejnymi nowoczesnymi rozwiązaniami, by poprawić jakość i komfort Twojego życia.

cechy techniczne:


kolor: czarny


rozmiar: L (large)


długość: 10 cm


obwód w najgrubszym miejscu: 3,7 cm


zasilanie: akumulator litowo-jonowyEAN: 5060274221018

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.