Menu

PlayWoman 60 kaps. - Suplement diety na pobudzenie orgazmu

Cechy produktu

  • Producent Medica-Group (PL) 

Opis

PlayWoman to suplement diety na pobudzenie orgazmu dla kobiet. Opakowanie zawiera 60 kapsułek.
niemało kobiet chciałoby uzyskać:
- stan podniecenia, który w zależności od organizmu może trwać choćby niemało godzin
- upragniony orgazm dopochwowy,radować się z każdego zbliżenia seksualnego
- uwrażliwienie łechtaczki, dzięki czemu każda pieszczota może być silniej odczuwana
- pobudzenie piersi, a w szczególności sutków, żeby każdy dotyk potęgował doznania
- nawilżenie pochwy, dzięki czemu stosunek może być bardziej delikatny, a doznania dynamiczniejsze
Jakie są przyczyny spadku libido u pań?
Zmniejszenie libido to problem, który dotyczy mnóstwo kobiet. W większości przypadków utrata zainteresowania seksem jest związana ze stresem, w związku z tym terapia zmniejszonego pożądania i podniecenia wymaga podjęcia działań zwykle o charakterze psychologicznym. W sytuacji innego podłoża tej dysfunkcji organizmu, świetnym rozwiązaniem są preparaty farmakologiczne, bardziej modne wśród panów. Terminem libido określamy wszelkie działania posiadające na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych człowieka. Istnieje mnóstwo przyczyn zmniejszonego zainteresowania seksem wśród pań.
Do najczęstszych zaliczamy:
- stres
- depresja
- antykoncepcja hormonalna
- zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu
- okres okołomenopauzalny i po menopauzie (wahania poziomu hormonów)
- choroby ogólnoustrojowe tj. Cukrzyca, nowotwory, infekcje itd.
- działania niepożądane leków
- słaba więź emocjonalna z partnerem
Źródło: wyleczto.wp.pl
Działanie
PlayWoman to suplement diety produkowany specjalnie dla kobiet, które chcą poprawić doznania seksualne, czerpać radość z rozkoszy, którą daje im partner i radować się życiem. W tym celu opracowano formułę opartą na solidnie skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja choćby 20:1), które mają wspierać produktywność seksualną. Działanie składników jest oparte na adekwatnym powiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze stref intymnych.
To co akcentuje PlayWoman to naturalny skład dający możliwość podniesienia libido, rozbudzenia popędu seksualnego i przeżywania najkorzystniejszych orgazmów.
mocne strony głównych składników:
L-Arginina
Pomaga wzmocnić libido i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy (uwrażliwienie łechtaczki pomaga w osiągnięciu orgazmu). Dzięki czemu może wpływać poprawnie na wzmocnienie libido a co z tego wynika doznań seksualnych. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ ulepsza funkcje śródbłonka i rozszerza przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na pobudzenie stref intymnych. Dotychczas przeprowadzone badania dotyczące działania preparatów podnoszących libido posiadają pozytywne wyniki. Ich działanie polega przeważnie na powiększaniu popędu seksualnego. Specjaliści zwracają przy tym uwagę, iż oprócz farmakoterapii, potrzebna jest redukcja poziomu stresu, często głównego czynnika wpływającego na problemy ze współżyciem. Substancją czynną tzw. Preparatów na potencję dla kobiet jest L-arginina - jeden z podstawowych aminokwasów ludzkiego organizmu stanowiący produkt do syntezy białka. Działanie l-argininy na układ rozrodczy pań wiąże się z syntezą tlenku azotu. Powiększone stężenie tlenku azotu w organizmie to nie tylko regulacja ciśnienia tętniczego polegająca zwykle na jego obniżeniu, ale także rozszerzenie rozciągliwości tkanek czy poprawa cyrkulacji krwi w organizmie, co powiększa ukrwienie narządów, także płciowych, w tym łechtaczki. Sprawia to zwiększenie wrażliwości na bodźce zewnętrzne.
Czarny owies stężenie 10:1
Zaliczany jest do środków powiększających popęd płciowy, również odmładzających i przeciwdziałających przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Dobrze wpływa na błony śluzowe i aktywizuje hormony. Działa przeciwzapalnie. Sprawnie oddziałuje na układ nerwowy. Stosuje się niejednokrotnie przy osłabieniu nerwowym i wyczerpaniu na skutek depresji i sytuacji stresowych - SEKS BEZ STRESU!!! Łagodzi i może uniemożliwiać uszkodzeniom wątroby. Atrybuty przeciwdrobnoustrojowe i przeciwgrzybiczne. Działa dobrze w chorobach reumatycznych, artretyzmie, kamicy nerkowej i schorzeniach nerek. Jest także pomocny w chorobach skórnych rodzaju trądzik, świąd, łojotok.
America Ginseng stężenie 4:1
Korzenie cenione w lecznictwie już od 4000 lat. American Ginseng pomaga: utrzymać stosowną wytrzymałość seksualną, poczucie energii i witalności, wzmocnić zdolności seksualne, zwiększyć libido, uzyskać możliwość uzyskania solidnego stanu podniecenia, przeciwdziałać uczuciu niemocy seksualnej. American Ginseng przyczynia się dodatkowo do dobrego przepływu krwi w organizmie a co z tego wynika zapewnia korzystne ukrwienie stref intymnych. Usprawnia także dobrą pracę mózgu czego wynikiem może być pełna i świadoma kontrola nad swym libido.
Buzdyganek stężenie 20:1
Niepozornie wyglądająca roślina o nieszablonowych właściwościach, od tysięcy lat używana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym należycie wpływające na sferę seksualną, powiększając jednocześnie poziom libido. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Buzdyganek pomaga w rozszerzeniu popędu seksualnego, podniesieniu poziomu stanu podniecenia.
Maca root stężenie 4:1
Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie przez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w genialnej równowadze, z właściwym poziomem hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe doznania intymne, lecz też pokaźniejszy popęd seksualny, czyli optymalną potencję seksualną.
Sarsaparilla stężenie 4:1
Roślina wykorzystywana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Używana jest ponadto w leczeniu chorób układu moczowego, chorób impotencji, obniżenia libido. W sporej mierze znana również z parametry podnoszących popęd seksualny.
użytkowanie produktu:
1. 1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu. UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
2. Polecamy jednoczesne użytkowanie 2 metod: kapsułek i żelu. Dzięki połączeniu kapsułek, których naturalny skład pobudza i przyspiesza orgazm i żelu działającego bezpośrednio na łechtaczkę, pierwsze efekty możesz odczuć niespodzianie szybko.
Pełny skład: L-arginina, Żeń-szeń / Acanthopanax Senticoccus 4:1 ekstrakt, Maca Root 4:1 ekstrakt, Sarsaparilla 4:1 ekstrakt, Buzdyganek / Tribulus 20:1 ekstrakt, Czarny owies / Black Sativa 10:1 ekstrakt, Celuloza mikrokrystaliczana / Microcrystaline cellulose - substancja wypełniająca / bulking.
Opakowanie 60 kapsułek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.